300 projektów w konkursie PROCAD „Dobry czas na tworzenie” czeka na ocenę.

Konkurs PROCAD „DOBRY CZAS NA TWORZENIE” na półmetku! Przyjmowanie prac konkursowych zostało zakończone. Czas na głosowanie! Galeria prac podzielona na cztery kategorie obejmuje blisko 300 projektów.

Organizator konkursu, firma PROCAD, decyzję o przyznaniu nagrody Grand Prix oddała w ręce internautów. Każda osoba odwiedzająca stronę konkursową www.procad.pl/konkurs może oddać 10 głosów i przyczynić się do wyłonienia zdobywcy niebagatelnej kwoty 10.000 zł.

Pozostałe nagrody: ufundowany przez HP ploter Designjet 510 i 4 nagrody branżowe przyznane będą 3 stycznia przez jury, w którym zasiadają eksperci HP, Autodesk i specjaliści branżowi CAD z PROCAD.

Konkurs przygotowany był z myślą o projektantach korzystających w pracy zawodowej z systemów światowego lidera oprogramowania CAD – firmy Autodek. Sztandarowym przedstawicielem jest znany wszystkim projektantom AutoCAD lub jego prostsza wersja AutoCAD LT. Projekty mogły być wykonane także w branżowych odmianach AutoCADa (np. Inventor, Revit, Civil, 3D Studio MAX, czy innych systemach z rodziny Autodesk).

Organizatorem  konkursu jest PROCAD, lider wśród polskich dostawców systemów Autodesk. Firma przygotowała możliwość wystawienia prac w czterech kategoriach:

  • Architektura (architektura, konstrukcje itp.)
  • Mechanika (przemysł, wytwarzanie itp. )
  • Inżynieria lądowa (infrastruktura, drogownictwo, instalacje itp.)
  • Media&Entertainment (wizualizacja, grafika 3D itp.)

Więcej o konkursie: www.procad.pl/konkurs