Seminaria DZIEŃ INNOWACJI 3D dobiegły końca!

W środę, 20 października ostatnim spotkaniem w Gdańskim hotelu Novotel Centrum  zakończyły się Premierowe Seminaria DZIEN INNOWACJI 3D.  Organizatorami cyklu spotkań prezentujących siłę narzędzi 3D były firmy CADWorks i CAD-Mech, które na co dzień mają styczność z innowacyjnymi technologiami.

Przez cały czas trwania cyklu wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem. Łącznie w dniach 6 do 20 października na seminaria w pięciu miastach Polski zarejestrowało się ponad 500 osób. Byli to zarówno przyszli , jak i doświadczeni projektanci , technolodzy, konstruktorzy i właściciele firm.

Eksperci  z firm CADWorks i CAD-Mech chętnie dzielili się swoją wiedzą, pomagając i ucząc jak korzystać z narzędzi do trójwymiarowego skanowania, projektowania i drukowania.  Na seminariach obecny był również przedstawiciel 3D Systems, Nazar Chynybekov, który potrafił odpowiedzieć na każde pytanie z dziedziny drukowania 3D.

Na zakończenie wśród uczestników rozlosowano bardzo atrakcyjne nagrody: manipulatory 3D SpaceNavigator  firmy 3dconexionn, bezpłatne szkolenia SolidWorks a nawet kupony rabatowe na  wykonanie profesjonalnego Drukowania i Skanowania w 3D!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę seminaria3d.com gdzie zamieszczono fotorelację z seminariów,  listę zwycięzców oraz rozwiązania konkursu „Wieszak” przeprowadzonego podczas imprezy.

Pełna relacja z seminariów na: http://www.cadworks.pl/cadworks_aktualnosci.php#cwn139