Przemysłowe zasilacze impulsowe w ofercie ASTORA

    Firma ASTOR poszerzyła swoją ofertę produktów dla automatyki o przemysłowe zasilacze obiektowe firmy Korenix, które można stosować do zasilania dowolnych elementów instalacji przemysłowych, takich jak np. sterowniki, panele, radiomodemy, konwertery, itp.

     ZASILACZ impulsowy firmy Korenix

    Zasilacze zaprojektowane są pod kątem pracy w trudnych warunkach, takich jak zróżnicowane temperatury (zakres od –10 do 50/60°C), wysoka wilgotność (20 – 90%) czy zapylenie. Spełniają one standardy bezpieczeństwa wymagane dla urządzeń tego typu (m.in. standardy UL508, TUV EN60950-1 oraz szereg standardów EMC) oraz są wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe i przeciwprzepięciowe. Montowane na szynie DIN zasilacze charakteryzują się niewielkimi wymiarami w stosunku do posiadanej mocy. Dostępnych jest obecnie pięć modeli, różniących się między sobą maksymalną mocą od 45 W do 480 W, przy napięciu zasilania 24 VDC.

    – Oferowane przez nas zasilacze Korenix to sprawdzone, a zarazem proste w zastosowaniu i montażu urządzenia, które można nabyć w bardzo przystępnej cenie – mówi Michał Januszek, menedżer produktu z firmy ASTOR. – Cała gama dostępnych modeli sprawia, iż można dobrać zasilacz odpowiedni dla każdej praktycznie instalacji przemysłowej. Dodatkowym atutem zasilaczy Korenix jest też korzystny, trzyletni okres gwarancyjny.