Dostawcy dla przemysłu: polski rynek OEM 2007

  Informator „Dostawcy dla przemysłu: polski rynek OEM 2007” to kontynuacja przedsięwzięcia zmierzającego do stworzenia pierwszej, najobszerniejszej i najwygodniejszej w użyciu bazy danych o produktach dla szeroko rozumianej branży producentów i dostawców, których wyroby stanowią elementy składowe gotowych produktów finalnych: maszyn, urządzeń,  linii produkcyjnych, pojazdów, sprzętu różnego typu itp.

  Termin Original Equipment Manufacturing odnosi się do wszystkich producentów i dostawców, których wyroby stanowią elementy składowe gotowych wyrobów finalnych. W związku z powyższym, w Informatorze znajdą swoje miejsce producenci i dostawcy elementów umożliwiających montaż (śrubki, nity i in.), bardziej złożonych podzespołów (elementy automatyki, systemy wizyjne), czy wreszcie… „opakowań” (osłon, obudów, paneli itp.). Słowem: wszyscy oferujący swoje produkty na potrzeby przemysłu.

   OKŁADKA ubiegłorocznej edycji Informatora (wersja drukowana)

  Informator dotrze do wszystkich zainteresowanych projektowaniem i produkcją dla potrzeb przemysłu – szeroko rozumianej branży OEM. Dostępny będzie powszechnie na najważniejszych targach branżowych w Polsce, trafi do bardzo szerokiej bazy inżynierów konstruktorów, projektantów i technologów oraz inżynierskiej kadry kierowniczej i zarządczej – czytelników Design News, dostępny będzie również na zamówienie – za pośrednictwem naszej redakcji lub przez formularz na stronie www.

  W odróżnieniu od powszechnie spotykanych informatorów (np. książek telefonicznych), podzielony został na ponad 300 kategorii tematycznych, obejmujących praktycznie wszystkie produkty z oferty dostawców dla przemysłu dostępne na rynku. Będzie stanowił doskonałe udogodnienie w pracy, może nawet – podstawowe „narzędzie” wszystkich tych, którzy zajmują się projektowaniem na potrzeby rynku OEM, ale także zaopatrywaniem rodzimych zakładów w elementy niezbędne do utrzymania produkcji, rozwoju działalności projektowej i wytwórczej itp.

  Ponieważ zależy nam na stworzeniu pełnego obrazu polskiego rynku, zapraszamy Państwa do zarejestrowania swojej firmy. Proponujemy Państwu różne możliwości zaistnienia na łamach tego profesjonalnego informatora – od wersji podstawowej, która nie wiąże się z żadnymi kosztami (poza czasem potrzebnym na wypełnienie ankiety), po różnego typu wersje rozszerzone, umożliwiające pełniejsze zaprezentowanie Państwa Firmy i jej oferty – nie tylko w wersji „on line”.

  Postaraliśmy się uwzględnić Państwa uwagi napływające do redakcji po opublikowaniu pierwszej edycji i po uruchomieniu wyszukiwarki „on-line”, m.in. udało nam się poprawić komfort pracy dzięki możliwości zaznaczania jednocześnie kilku-kilkunastu produktów w obrębie danej kategorii – zwrówno podczas rejestracji, jak i wyszukiwania – co wcześniej nie było tak intucyjnie łatwe. Liczymy na to, iż wprowadzone usprawnienia przyczynią się w znacznym stopniu do poprawy funkcjonalności i podniesienia komfortu użytkowania naszego Informatora.

  redakcja

  Od ponad pół roku dostępna jest wyszukiwarka pozwalająca na błyskawiczne odnalezienie poszukiwanych podzespołów znajdujących się w ofercie polskich producentów i importerów.

   

  Od 1 stycznia 2007 roku można dokonywać wpisów (bądź uaktualniania już istniejących) w nowej edycji informatora. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, również tym razem wszystkie wpisy dodane do informatora „on line” zostaną zamieszczone w wersji drukowanej Informatora 2007, która ukaże się równolegle z kwietniowym wydaniem naszego miesięcznika.