Kreatywna Kropla

Polska Akcja Humanitarna ogłasza konkurs Kreatywna Kropla na projekt graficzny związany z dostępem do wody.

Mówi się, ze mieszkamy na Błękitnej Planecie. Tak, to prawda – woda zajmuje aż 70% powierzchni naszego globu. Ale czy każdy wie, ze tylko 0,1% tych zasobów to woda pitna? Co więcej, aż 884 miliony mieszkańców Ziemi nie ma dostępu do wody, która spełnia podstawowe normy czystości. Chcemy zmienić  sytuację ludzi, którzy nie mają dostępu do wody.

I potrzebujemy Twojej pomocy! Właśnie Ty możesz być “wodą na młyn”, dając innym impuls do zmian.

PAH ma zaszczyt zaprosić kreatywnych grafików i graficzki do akcji Kreatywna Kropla. Niech hektolitry świeżych pomysłów spłyną na koszulkę i gadżety Kampanii Wodnej. Czas abyś pokazał ile litrów pomysłów masz w głowie. 

Premiera koszulki z Twoim projektem będzie miała miejsce w marcu podczas obchodów Światowego Dnia Wody, obok koszulek zaprojektowanych przez renomowanych polskich artystów, którzy zasiądą w Jury.

Twój projekt pomoże PAH zbierać pieniądze na wybudowanie kolejnych studni w regionach, które tego potrzebują!  

Na prawdziwe tsunami pomysłów PAH czeka od 15 stycznia 2010r do 25 lutego 2010r. Projekty należy przesłać na adres: Polska Akcja Humanitarna, ul. Szpitalna 5/3, 00-031 Warszawa, z dopiskiem Kreatywna Kropla. Do przesyłki należy dołączyć dane kontaktowe oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem konkursu. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie www.pah.org.pl.

   

Pamiętaj, że to właśnie Ty możesz być  wodą drążącą skałę! Powodzenia!