VMware zaprasza do udziału w VMworld Europe 2009

W dniach 24-26 lutego, w Pałacu Festiwalowym w Cannes odbędzie się największe w Europie spotkanie specjalistów w dziedzinie wirtualizacji i czołowych producentów rozwiązań informatycznych. Jego głównym organizatorem jest firma VMware, platynowymi sponsorami natomiast firmy CA, Dell, Fujitsu Siemens, EMC, HP, IBM, Intel, NetApp i Symantec. Oczekiwanych jest ponad 5000 uczestników. Referaty wygłoszą: Paul Maritz, prezes i dyrektor generalny firmy VMware, dr Stephen Herrod, dyrektor techniczny firmy VMware i dr Wolfgang Krips, dyrektor zarządzający firmy SAP Hosting.

Ubiegłoroczna, pierwsza konferencja VMworld Europe zgromadziła ponad 4500 osób i stała się największym w Europie forum w dziedzinie wirtualizacji. W VMworld Europe 2009, oprócz dziewięciu platynowych sponsorów, udział potwierdziło 70 innych wystawców, którzy przedstawią swoje nowatorskie produkty i rozwiązania w dziedzinie wirtualizacji. Obecnych będzie także wielu uznanych producentów tradycyjnych rozwiązań sieciowych, pamięci masowych, aplikacji i zabezpieczeń.

W programie konferencji VMworld Europe 2009 przewidziano różnorodne atrakcje:

  • Wystąpienia na temat najnowszych tendencji i osiągnięć w zakresie rozpowszechniania technologii wirtualizacji
  • Sesje zamknięte poświęcone poszczególnym rozwiązaniom, laboratoria praktyczne, „loże fachowców” (genius bar), pokazy produktów i technologii oraz specjalne sesje dla partnerów, programistów, prasy i analityków
  • Sesje „wymiany rozwiązań” (Solutions Exchange) – pokazy nowych produktów i innowacji technologicznych czołowych producentów z rynku rozwiązań do wirtualizacji, obejmujące rozwiązania dla różnego rodzaju firm – od dużych przedsiębiorstw, po małe i średnie firmy
  • Laboratoria praktyczne zapewniające możliwość sprawdzenia najnowszego oprogramowania firmy VMware w praktycznych, przeznaczonych do testowania konfiguracjach. Sesje będą obejmowały opracowywanie rozwiązań do wirtualizacji pod kątem zabezpieczeń, testowania i programowania, infrastruktury wirtualnych desktopów oraz odtwarzania po awarii.
  • „VMware Partner Day” zorganizowany w celu przeszkolenia partnerów zainteresowanych oparciem swojej działalności biznesowej na infrastrukturze wirtualnej.

Zapraszamy do rejestracji!

Więcej informacji na temat konferencji VMworld Europe 2009 można znaleźć pod adresem: www.vmworld.com/europe