Technologia 2K umożliwia przekształcenie rzeczy niekompatybilnych w kompatybilne. Ponieważ łatwość jest po prostu łatwa.

  Prowadnik kabli EASYTRAX firmy Kabelschlepp został wykonany w dwu komponentowej technologii połączonej w jedną całość. Ściany boczne prowadnika zostały wykonane z materiału o wysokiej stabilności i połączone z elastyczną poprzeczką. Zostały one wykonane ze specjalnego włókna szklanego, przez co uzyskana została wysoka stabilność. Dzięki temu została zwiększona długość samonośna prowadnika w stosunku do prowadników wcześniej stosowanych. Ściany boczne prowadnika w powiązaniu z elastyczną poprzeczką umożliwiają łatwe montowanie przewodów w prowadniku. Zostaje przez to zminimalizowany czas montażu i wymiany przewodów. Elastyczna poprzeczka podczas wsuwania przewodu odchyla się zgodnie z kierunkiem jego układania. Zachowana zostaje przez to przestrzeń robocza w przekroju poprzecznym prowadnika w porównaniu z poprzeczkami w wersji wciskanej.

  Inteligentna dwu-komponentowa technologia. Stabilny i elastyczny prowadnik – dzieki polączeniu materiałów jest to możliwe.

  Zachowana została tutaj wysoka stabilność boczna poprzez zastosowanie ogranicznika ruchu w promieniu gięcia oraz ogranicznika napięcia wstępnego. Dzięki zintegrowanemu systemowi redukcji hałasu prowadnik pracuje niezwykle cicho. Dostępne są tutaj dwa typy konstrukcji: 030 – gdzie poprzeczka zostaje otwierana na zewnętrznym promieniu oraz 040 – gdzie jest to realizowane od promienia wewnętrznego. Prowadnik ten posiada wewnętrzną wysokość w świetle 18 mm przy wysokości całkowitej 25,5 mm. Na chwilę obecną dostępne są dwie szerokości wewnętrzne : 25 mm i 38 mm przy następujących promieniach gięcia: R28, R38, R48, R75 oraz R100 mm. Kolejne szerokości są w faziekonstrukcji oraz na specjalne życzenie może zostać dostarczony promień gięcia R125 mm.

  Nowy EASYTRAX 0320 dysponuje wysoką stabilnością konstrukcji dla dużych długości samonośnych i elastycznymi poprzeczkami dla szybkiego ułożenia przewodów przez proste wciśnięcie.

  Końcówki prowadnika są zintegrowane z grzebieniowym odciążeniem naciągu umożliwiając przy tym łatwą wymianę.

  Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.kabelschlepp.com.pl