8-calowe panele operatorskie GE Fanuc już dostępne!

    Firma ASTOR, dystrybutor paneli operatorskich GE Fanuc, wprowadza do oferty nową serię paneli operatorskich GE Fanuc QuickPanel wyposażonych w 8-calowe kolorowe ekrany dotykowe. Dwa nowe panele serii QuickPanel View oraz jeden QuickPanel Control stanowią uzupełnienie istniejących już 6-, 12- i 15-calowych modeli.

    Panele QuickPanel są doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie wymagana jest pełna funkcjonalność HMI, ale nie ma potrzeby stosowania komputerów przemysłowych. Panele te pozwalają m.in. na wykorzystanie zaawansowanej grafiki (animowane na wiele sposobów obiekty, wcześniej przygotowane obrazy pochodzące z innych aplikacji – np. zdjęcia instalacji, biblioteka gotowych elementów), logowanie alarmów (grupowanie, zatwierdzanie, kasowanie), korzystanie z receptur i języków skryptowych, a wszystko to prezentowane jest na przejrzystym ekranie dotykowym urządzenia działającego pod kontrolą wbudowanego systemu Windows CE.

    8-calowy model QuickPanel View w wersji Rozbudowanej posiada port RS232, port Ethernet, złącze karty pamięci Flash oraz po 32MB pamięci Flash i DRAM.

    Funkcjonalność modelu Zaawansowanego w porównaniu z wersją Rozbudowaną została wzbogacona o port RS232 i dwa porty USB. Panel w tej wersji posiada także więcej pamięci – po 64 MB wbudowanej pamięci Flash i RAM. W przypadku bardziej rozbudowanych aplikacji możliwe jest także zastosowanie dodatkowej karty pamięci o pojemności 32 lub 64 MB.

    Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl