Światowa premiera

  SolidWorks 2006

  2 czerwca 2005 r. miała miejsce oficjalna światowa premiera najnowszej wersji oprogramowania firmy SolidWorks do modelowania 3D. W Polsce organizacją premiery zajęła się m.in. – znana także z naszych łamów – firma CNS Solutions. Konferencje prezentujące najnowsze możliwości odbyły się równolegle w 7 miastach Polski, we Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i oczywiście – w Warszawie.

  PREMIERA SolidWorks 2006: na zdjęciu prowadzący Józef Skoworodko

  Nasza redakcja miała przyjemność objąć patronatem medialnym to ważne dla środowiska inżynierów-projektantów wydarzenie.

  Ofertę produktów i usług CNS Solutions przedstawił Józef Skoworodko. Naszą uwagę zwróciła zwłaszcza bogata oferta szkoleń i dobrze zorganizowana obsługa posprzedażna. Użytkownicy programów SolidWorks mogą liczyć na szybką pomoc oraz że nie zostaną pozostawieni samym sobie z ewentualnymi problemami.

  MOŻLIWOŚCI SolidWorks 2006 przedstawiał Michał Wysocki, konsultant CNS Solutions ds. CAD

  W trakcie właściwej części prezentacji Michał Wysocki, konsultant ds. CAD, zaprezentował możliwości pakietów SolidWorks 2006 i COSMOSWorks 2006. Pokaz nie ograniczał się do zaprezentowania serii slajdów, opatrzonych stosownym i fachowym komentarzem. Ogromnym atutem prezentacji była możliwość obserwowania nowych narzędzi i funkcji programu w praktyce. Wybrane projekty, zachowane na odpowiednim etapie tworzenia, poddawano na naszych oczach stosownymmodyfikacjom. I na początku można było odnieść wrażenie, że rzeczywiście dzieje się to w danym momencie – a to już zasługa prowadzącego. Oczywiście, wszystkie sekwencje zostały wcześniej zapisane i tylko odtworzone podczas prezentacji – jednak w niczym nie umniejszało to jej wysokiego poziomu (fragmenty zarejestrowane przez nas w czasie prezentacji, w tym m.in. funkcja “kamery”, znajdują się na naszej stronie internetowej www.designnews.pl w postaci plików *.mpg).

  Więcej informacji o SolidWorks 2006 można znaleźć na stronie http://www.designnews.pl/nowosci06.php4?art=344 (ms)