Sukces – ponad 500 uczestników inauguracyjnych zajęć „internetowej APLIKOM aCADemii” – będą regularne zajęcia

Nowatorski projekt firmy APLIKOM o nazwie „Internetowa Aplikom aCADemia” dobiegł końca. Pokazy dotyczące oprogramowania Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Inventor, AutoCAD Electrical, WiseImage obejrzało łącznie ponad 500 osób. Ogromne zainteresowanie i bardzo pozytywny odbiór zaowocowały decyzją o kontynuacji tego przedsięwzięcia.

„Na sukces internetowej Aplikom aCADemii pracowały zespoły dwóch firm – Aplikomu i uznanego centrum szkoleniowego jakim jest CADExpert – ujawnia Agnieszka Marciniak prezes Aplikom Sp. z o.o. – Bardzo cieszy nas to, że współpraca przyniosła tak dobre efekty.

We wszystkich pokazach łącznie wzięło udział ponad 500 osób – 70% z nich wypełniło ankietę po obejrzeniu prezentacji. Wszyscy ankietowani jako sprawne ocenili prowadzenie pokazów, chwalili wybór poruszanych tematów i formę prezentacji. Uczestnicy podkreślali oszczędność czasu i wygodę, którą zagwarantował organizator przeprowadzając prezentacje za pośrednictwem Internetu.

„W odpowiedzi na pytanie ‘co poprawić’ w internetowej Aplikom aCADemii – informuje Agnieszka Marciniak głównym tematem było domaganie się wręcz kontynuacji aCADemii, propozycje kolejnych tematów, sugestie organizacyjne i chóralnie narzekanie na zbyt mało terminów pokazów.”

Internetowa Aplikom aCADemia trwała od 18 lutego do 14 marca 2008 r. wiadomo już, że ta forma działalności wpisze się na stałe w ofertę firmy Aplikom.

Wobec tak ogromnego zainteresowania i pochlebnych opinii firma wprowadza internetową Aplikom aCADemię do katalogu stałych usług. Już w kwietniu zorganizowana zostanie kolejna prezentacja. Szczegółowy plan będzie zaprezentowany już wkrótce na stronie internetowej Aplikom.

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura.

APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź, ul. Obywatelska 137

tel: +48 42 250 31 00, www.aplikom.com.pl

Łukasz Keller, tel: +48 42 250 31 65,

lukasz_keller@aplikom.com.pl