Przenośna myszka 3D firmy 3Dconnexion

3DConnexion ogłosiło nową pozycję w swojej linii produktów 3D – SpaceNavigator for Notebooks. Zaprojektowany do mobilnych zastosowań przez użytkowników profesjonalnych jak i entuzjastów 3D SpaceNavigator for Notebooks udostępnia swoje bogate możliwości w kompaktowej, przenośnej formie i wadze o połowę lżejszej od swego stacjonarnego odpowiednika: SpaceNavigatora.

Rynek notebooków ciągle rośnie i coraz więcej ludzi przenosi swoje laptopy. Z tego powodu wzrasta również zapotrzebowanie na zaawansowane urządzenia przenośne – stwierdza Dieter Neujahr, prezes 3Dconnexion. Nowa myszka 3D łączy w sobie wyszukany design i wygodę przenośnego urządzenia by zaspokoić potrzeby intuicyjnej nawigacji i spełnić wysokie standardy do jakich przywykli użytkownicy 3Dconnexion.

SpaceNavigator for Notebooks oferuje nie tylko takie same korzyści co oryginalny SpaceNavigator – wygodne przemieszczanie i kontrola w trójwymiarowym środowisku pracy – ale także ulepszony kształt gałki sterującej dla lepszej interakcji w aplikacjach 3D. Mały rozmiar i futerał pozwalają na łatwe przenoszenie w torbie z laptopem. Mała podstawa pozwala na wykorzystanie manipulatora w dowolnym miejscu: pracy lub domu.