Polska wersja rodziny Autodesk Inventor 2010 dla przemysłu już dostępna

  Jest już dostępna polska wersja najnowszej rodziny oprogramowania Autodesk Inventor 2010, która oferuje nowe możliwości użytkowe i zwiększoną produktywność w zakresie projektowania trójwymiarowego i symulacji produktów, tworzenia części z tworzyw sztucznych oraz wymiany danych.

  Nowe funkcje rodziny produktów Autodesk Inventor 2010 obejmują:

  • Projektowanie i wytwarzanie części z tworzyw sztucznych: Linia produktów Autodesk Inventor ułatwia projektowanie wysokiej jakości modeli części z tworzyw sztucznych, oferując zautomatyzowane funkcje projektowania form wtryskowych. Oferując technologię Autodesk Moldflow, Inventor pozwala użytkownikom projektować skomplikowane części z tworzyw sztucznych oraz szybko tworzyć i oceniać projekty form, co pomaga zredukować liczbę błędów oraz zwiększyć jakość form.
  • Możliwość symulowania pracy produktu: Linia produktów Autodesk Inventor 2010 oferuje lepszą symulację ruchu oraz statyczną i modalną analizę wytrzymałościową dla części i zespołów.
  • Produktywność projektowania: Kontynuując drogę ku większej użyteczności i produktywności, Inventor oferuje nowy interfejs użytkownika, który łączy intuicyjne środowisko projektowania 3D do tworzenia części i zespołów z narzędziami, pozwalając inżynierom skoncentrować się na funkcji projektu, której efektem będzie automatyczne wytworzenie inteligentnych komponentów, takich jak części z tworzyw sztucznych, ramy stalowe czy maszyny.

  Ponadto, oprogramowanie Autodesk Inventor 2010 rozszerza mechanizm wymiany danych architektonicznych, konstrukcyjnych i inżynieryjnych, który umożliwia producentom z branży budowlanej udostępnianie danych 3D w formacie łatwym do wykorzystania w aplikacjach dedykowanych modelowaniu informacji o budynku. Dodatkowo, nowe narzędzia Shrinkwrap, zawarte w programie Inventor, kontrolują stopień szczegółowości publikowanych danych oraz chronią własność intelektualną firmy poprzez usuwanie z modelu 3D niepotrzebnych detali. Oprogramowanie Inventor 2010 rozszerza swój imponujący zbiór translatorów innych aplikacji CAD o obsługę odczytu i zapisu plików w formacie JT oraz pakietów CATIA V5 R6-R18.

  Najnowsza rodzina rozwiązań Autodesk Inventor 2010 w wersji polskiej dostępna jest u Autoryzowanych Sprzedawców Autodesk (http://www.autodesk.pl/partnerzy).