PLM Automotive Forum 2005

  Druga edycja forum organizowanego przez firmę KS Automotive poświęconego kooperacji w przemyśle motoryzacyjnym i rozwiązaniom PLM wspomagających prace inżynierskie odbędzie się 27–28 października 2005 r. w krakowskim centrum konferencyjnym „Dwór w Tomaszowicach”

  Współczesny, konkurencyjny rynek motoryzacyjny wymaga od swego dostawcy szybkości i elastyczności działania, szybkiej i elastycznej oferty, przetwarzania wielu informacji, komunikacji i koordynacji działań. Wymagania te sprawiają, że współczesnej firmie motoryzacyjnej trudno obyć się bez komputerowych systemów wspomagających procesy zachodzące wewnątrz zakładu. Rozwiązaniem tych problemów jest PLM (Product Lifecycle Management – zarządzanie cyklem życia produktu), do którego należą m.in. aplikacje: Catia, Enovia i Smarteam.

  Tematyką forum będzie przedstawienie aktualnej sytuacji oraz trendów panujących w polskim przemyśle motoryzacyjnym, odpowiedzi na problemy dotyczące współpracy pomiędzy poddostawcą a producentem motoryzacyjnym, zapoznanie się z ofertą produktów wspomagających prace inżynierskie, dedykowaną dla przemysłu motoryzacyjnego. Forum to szansa wymiany doświadczeń i nowe możliwości nawiązania współpracy. Podobnie jak w pierwszej edycji czynny udział w forum wezmą polscy użytkownicy rozwiązań PLM oraz firmy oferujące usługi i produkty dedykowane dla tego sektora przemysłu.

  Zaproszenie kierowane jest do osób odpowiedzialnych za rozwój oraz prace konstrukcyjne w firmach pracujących dla sektora motoryzacyjnego.

  Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej organizatora imprezy – firmy KS Automotive – www.ksautomotive.pl

  Partnerami forum są: Polska Izba Motoryzacji oraz IBM.

  Patronat medialny nad imprezą objęła redakcja Design News.

  KS Automotive sp. z o.o.

  ul. 1-go Maja 51

  40-228 Katowice

  tel. +48 32 3559181

  fax +48 32 2000529

  mobile +48 507120914

  Oddział:

  ul. Idzikowskiego 2c

  00-710 Warszawa

  tel. +48 22 8581260