Ostatnie dni rejestracji na Polską Konferencję SolidWorks 2015 w Krakowie!

Już 24 października br. odbędzie się Polska Konferencja SolidWorks 2015 organizowana przez firmę SolidExpert z Krakowa. Jak co roku konferencja poświęcona będzie nowościom jakie znajdziemy w  najświeższej wersji programu.  Rejestracji można dokonywać na stronie organizatora.

Polska Konferencja SolidWorks 2015 to wydarzenie, które zrzesza wiele osób powiązanych ze środowiskiem CAD/CAM/CAE/PDM. W tym roku pojawią się na niej m.in. firma Zortrax z drukarkami 3D, studenci Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Krakowskiej ze swoimi projektami, czy wystawcy prezentujący rozwiązania sprzętowe. Spotkanie to jest świetną okazją do poznania nowości w SolidWorks 2015, nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń wśród użytkowników programu. Jak co roku, wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Konferencyjnym Witek, Modlniczka 124a,  32-085 Kraków – Modlnica. Rejestracja na konferencję prowadzona będzie na stronie organizatora prawie do ostatniej chwili!

Motywem przewodnim konferencji będzie SolidWorks 2015, który został wzbogacony o wiele nowości. Do najważniejszych z nich można zaliczyć m.in.:

·         Szkic: linia od punktu środkowego, prostokąt z poziomymi/pionowymi liniami konstrukcyjnymi

·         Splajny: udoskonalona funkcja splajnu na powierzchni, przekształcanie stylu splajnu do punktów splajnu

·         Szyki: udoskonalone szyki liniowe i zmienne oraz wzory wypełnienia

·         Zaawansowana geometria: asymetryczne zaokrąglenia, rozdzielone powierzchnie, płaszczyzny szkicu w widoku „normalny do”

·         SOLIDWORKS Model Based Definition (MBD) umożliwiający opis szczegółów produktu bez rysowania – metodą adnotacji 3D PMI – oraz zapisywanie plików wynikowych w formacie eDrawing lub 3D PDF

·         SOLIDWORKS Treehouse pozwalający na wizualne planowanie, tworzenie, edytowanie i wyświetlanie struktury złożenia

·         SOLIDWORKS Inspection służący do automatyzacji tworzenie rysunków i raportów do celów kontroli

·         SOLIDWORKS Costing szacujący koszty tworzenia konstrukcji spawanych, części z tworzyw sztucznych i odlewanych, odlewów skrawanycn oraz wydrukowanych w technologii 3D

·         Możliwość drukowania bezpośrednio z drukarek 3D w formatach AMF oraz 3MF

·         PhotoView 360 – renderowanie określonych obszarów graficznych

·         SOLIDWORKS Simulation umożliwia szacowanie wytrzymałości produktu pod obciążeniem dynamicznym oraz pod zróżnicowanymi scenariuszami obciążeń

·         Klient SOLIDWORKS Enterprise PDM Web2 podłącza urządzenia do przechowalni

Pełen zakres rozwiązań SolidWorks 2015  dotyczących projektowania, symulacji, zarządzania danymi i komunikacji technicznej znajduje się  tutaj.

Wspomniane wyżej nowości oraz jeszcze więcej funkcji zostanie zaprezentowane już 24 października br. na Polskiej Konferencji SolidWorks 2015 w Krakowie. Zapraszamy!