Premiera SOLIDWORKS 2015 w Warszawie

22 października 2014 roku zapraszamy na największe spotkanie użytkowników SOLIDWORKS w Polsce. Konferencja poświęcona będzie rozwiązaniom CAD/CAM/CAE/PDM/PLM. 

W tym roku miejscem spotkania będzie Sound Garden Hotel w Warszawie.  Jedna z największych sal pomieści ponad 300 gości i wystawców. W ubiegłorocznej konferencji uczestniczyło około 270 gości z 161 firm i 15 uczelni z 73 miast. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję.

###NEWS_VIDEO_1###

Głównym tematem będzie PREMIERA SOLIDWORKS 2015, który jest 23 wydaniem sztandarowego produktu Dassault Systemes. 90 procent wszystkich zmian i uaktualnień  to propozycje użytkowników oprogramowania.  Integracja procesu projektowania z procesem wytwarzania pozwala obniżyć koszty i przyspieszyć czas wejścia produktu na rynek.

Dlatego też pokażemy nowe funkcjonalności SolidCAM oraz SWOOD CAM.

CNS Solutions jako jedyna firma na swoje wydarzenia zaprasza klientów wraz ze swoimi produktami. W tym roku firmy reprezentować będzie między innymi Game Over Cycles i ich motocykl, a z ramienia edukacji koła naukowe Silesia Automotive oraz PZR Racing Team. Oba zespoły zaprezentują bolid klasy Formula Student. Pozostali wystawcy będą niespodzianką dla uczestników.

   

W wydarzeniu wezmą udział także goście specjalni. Swoją prezentację wygłosi przedstawiciel SOLIDWORKS Corp., który opowie nam nie tylko o najnowszym wydaniu SOLIDWORKS, ale także o ciekawostkach ze świata 3D CAD. O codziennej technice i otaczającej nas fizyce opowie gość specjalny ze stacji telewizyjnej Discovery Science. 

Nie zabraknie również stałych punktów konferencji. Tylko na spotkaniu CNS uczestnicy wezmą udział w warsztatach technicznych, konkursie projektowym Modelmania oraz certyfikacji CSWA/CSWP. 

Zapraszamy do udziału w konferencji o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie spotykają się użytkownicy i pasjonaci rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM. Pozostały ostatnie dni na zgłoszenie swojego uczestnictwa. Liczba wolnych miejsc maleje z każdym dniem, a ich ilość jest ograniczona.

Nie zwlekaj z decyzją! Konferencja już 22 października 2014 roku.

Rejestracja na stronie www.konferencja.cns.pl.

Do zobaczenia!