OKI Printing Solutions wprowadza nową kolorową drukarkę C3600

  Firma OKI Printing Solutions zaprezentowała nową drukarkę laserową LED OKI C3600. OKI C3600 jest jedną z najmniejszych kolorowych drukarek nabiurkowych dostępnych na rynku. Dodatkowo, nowa drukarka w porównaniu z pozostałymi modelami serii OKI C3000, zapewnia obsługę języków PCL i Postscript, co wpływa na większą kontrolę odwzorowania kolorów oraz zgodność z wieloma systemami operacyjnymi.

  Prędkość drukowania to 20 stron na minutę w czerni oraz 16 stron na minutę w kolorze. Czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony wynosi odpowiednio 10 i 12 sekund.

  Jednoprzebiegowa technologia LED zapewnia wysoką jakość druku nawet na nośnikach o gramaturze do 203 g/m2. Drukarka obsługuje również różnorodne formaty papieru: od A6 (ulotki, wizytówki) do A4 oraz banery o długości 1,2 m (plakaty, harmonogramy i wykresy). Wszystkie te wydruki mogą zostać sprawnie i łatwo przygotowane dzięki wykorzystaniu bezpłatnego oprogramowania Template Manager 3.0. Jednocześnie funkcjonalność technologii jednoprzebiegowej ogranicza do minimum możliwości zacięcia papieru, a tym samym ewentualne przestoje w pracy.

  Wydajność powiększonego tonera wynosi 2500 stron, dzięki czemu drukarka nie wymaga ich częstej wymiany. Wszystkie materiały eksploatacyjne mogą zostać samodzielnie wymienione przez użytkowników. Pełne wykorzystanie tonerów oraz program zwrotu zużytych materiałów eksploatacyjnych ogranicza koszty, jak i służy minimalizowaniu wpływu urządzenia na środowisko naturalne. Z kolei bezpłatnie dołączone oprogramowanie OKI Print Control zapewnia możliwość kontroli i optymalizacji kosztów druku.

  Dodatkowe cechy i funkcje:

  • Pamięć do 640 MB, procesor 400 MHz;
  • Wysoka jakość druku: drobnoziarnisty toner, wielopoziomowa technologia ProQ2400 oraz Tryb Foto;
  • Maksymalne miesięczne obciążenie w wysokości 35.000 stron.

  Dodatkowych informacji udziela:

  Jacek Tarkiewicz

  OKI Printing Solutions (Polska)

  Tel.:  (22) 535 6999 

  jtarkiewicz@oki.com.pl

  www.oki.pl