Obrabiarki HAAS to gwarancja sukcesu

  Niewątpliwym sukcesem amerykańskiego producenta obrabiarek Haas Automation jest bycie głównym dostawcą maszyn znanej na polskim rynku firmy Kreisler Polska sp. z o.o. Zdobyte zaufanie znaczącego klienta, powtarzalność zakupu stanowi dowód wysokiej jakości i funkcjonalności produkowanych przez Haasa maszyn.

  Kreisler ma w swoim parku maszynowym przede wszystkim obrabiarki firmy HAAS sprzedawane przez jej polskiego przedstawiciela – firmę Abplanalp Consulting sp. z o.o.

  Firma Kreisler Polska sp. z o.o. należy do amerykańskiej Kreisler Manufacturing Corporation. Na rynku polskim działa od 2000 r. i początkowo była przedstawicielstwem pośredniczącym w kontaktach z polskimi podwykonawcami dla KMC. Od stycznia 2005 r. Kreisler Polska sp. z o.o. jest już samodzielną jednostką.

  Firma produkuje elementy przewodów paliwowych, hydraulicznych oraz centralnego smarowania. Głównymi odbiorcami jej usług są klienci z branży lotniczej. Wykonuje też turbiny m.in. dla przemysłu gazowego z trudnoobrabialnych materiałów: różnego rodzaju stopów niklu, tytanu, a także stali nierdzewnych.

  Produkty firmy Kreisler spełniają wysokie wymagania jakości dzięki rygorystycznemu przestrzeganiu norm jakości, wykwalifikowanej kadrze oraz starannej kontroli procesu produkcji wykonywanej za pomocą urządzeń pomiarowych wysokiej klasy (systematyczna kontrola międzyoperacyjna i finalna oraz wykonywanie serii próbnych).

  Firma działa zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2000; jako jedna z sześciu firm w Polsce ma specjalny certyfikat dla firm działających w branży lotniczej EN/AS 9100.

  Firma Kreisler rozpoczęła produkcję w zaadaptowanej hali, w czerwcu 2005 r. Od tego momentu rozwija się prężnie. Jej park maszynowy stanowi 16 sterowanych numerycznie obrabiarek firmy HAAS (10 tokarek i 6 centrów frezarskich). W najbliższym czasie planowane są zakupy kolejnych 5 maszyn. Produkcja z trudem mieści się w dwóch halach o łącznej powierzchni 1 100 m2 (planowane jest powiększenie przestrzeni roboczej).

  O wyborze obrabiarek firmy HAAS przez firmę Kreisler zadecydowało kilka czynników:

    • doświadczenia firmy macierzystej, która w Ameryce współpracuje również z firmą HAAS,
    • wysoka jakość i funkcjonalność obrabiarek,
    • kompatybilność obrabiarek wynikająca z faktu, że ich produkcja oparta jest na własnych podzespołach,
    • kwestie ekonomiczne związane z zakupem, doskonale przekładają się na efekty pracy obrabiarek,
    • dobry i łatwo dostępny serwis, zagwarantowany w Polsce przez firmę Abplanalp Consulting sp. z o.o.,
    • profesjonalne doradztwo ekspertów z Abplanalp Consulting,
    • łatwość dokładnego zapoznania się z możliwościami określonej maszyny na stałej ekspozycji maszyn HAAS w Centrum Techniczno-Wystawowym Abplanalp Consulting w Warszawie,
    • renoma firmy HAAS jako producenta, który opanował już ok. 40% rynku amerykańskiego, a w ubiegłym roku sprzedał 12 500 maszyn, osiągając pierwsze miejsce na świecie w produkcji obrabiarek,
    • popularność i dobra opinia, jakie marka Haas w krótkim czasie uzyskała w Polsce.

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia

  strony internetowej firmy HAAS,

  a także do kontaktowania się z firmą

  Abplanalp Consulting sp. z o.o.

  www.haascnc.com

  www.abplanalp.pl