Nowości w oprogramowaniu AUTODESK 2010 – bez tajemnic

Już 5 maja 2009 startuje trzecia edycja APLIKOM aCADemia – tym razem eksperci z Aplikomu zaprezentują nowe funkcjonalności w najnowszym oprogramowaniu Autodesk 2010 – AutoCAD Civil 3D, Revit Structure, Autodesk Inventor oraz Revit MEP.

Uzupełnieniem – cieszących się ogromnym zainteresowaniem – prezentacji internetowych będą zorganizowane w Łodzi spotkania, w ramach których „na żywo” przy interaktywnej tablicy – będzie można poznać i „dotknąć” nowości oraz porozmawiać ze specjalistami. Udział w zajęciach (prezentacje wirtualne jak i stacjonarne w Łodzi) jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.academia.com.pl

Wszyscy uczestnicy spotkań w Łodzi otrzymają bardzo przydatne e-szkolenia dostosowane do profilu prezentacji, w której wzięli udział.

Po raz kolejny, dzięki najnowszej technologii do dwustronnej komunikacji on-line, poprowadzone zostaną wirtualne prezentacje – praktyczne pokazy wykorzystania oprogramowania CAD. Uczestnicy po uprzedniej rejestracji mogą śledzić pokaz na ekranie komputera i komunikować się prowadzącym i współuczestnikami.

Przy tej okazji powstał DESIGN-ROOM, gdzie własnoręcznie będzie można sprawdzić najnowsze rozwiązania sprzętowe i programowe oraz zasięgnąć opinii specjalistów. W DESIGN-ROOM będzie można:

  • przetestować 44-calowy ploter iPF 810 z najnowszej linii drukarek wielkoformatowych firmy Canon,
  • sprawdzić stację roboczą CAD 3D „Celsius” oraz komputery „Esprimo” – firmy Fujitsu,
  • przeprowadzić proces efektywnego przetwarzania zeskanowanej dokumentacji przy użyciu:
    • skanera wielkoformatowego Colortrac Cx40,
    • zaawansowanego edytora rastrowego WiseImage,
    • monochromatycznego, wielkoformatowego systemu kopiującego – Teriostar LP1020L MF-2R firmy SEIKO,
  • sprawdzić zastosowanie tablicy interaktywnej do prowadzenia prezentacji, spotkań czy narad.