Najpopularniejsze oprogramowanie wizualizacyjne na świecie

Oprogramowanie Wonderware InTouch po raz dwunasty z rzędu zostało uznane za najlepsze w kategorii oprogramowania wizualizacyjnego HMI oraz kategorii SCADA w rankingu „Control Readers’ Choice Awards” amerykańskiego magazynu Control

Ranking prezentuje opinie profesjonalistów, dotyczące dostępnej na rynku oferty technologii przemysłowych. Wyboru dokonało ponad 700 ekspertów z dziedziny automatyki, pracujących w działach utrzymania ruchu oraz badań i rozwoju.

– Prosimy profesjonalistów o wskazanie tych technologii, które najlepiej spełniają ich potrzeby w dziedzinach produkcji i procesów przemysłowych – mówi redaktor naczelny pisma Control, Walt Boyes. W Polsce produkty Wonderware oferuje firma ASTOR. – Kolejne nagrody, zdobywane przez oprogramowanie Wonderware nie są dla mnie zaskoczeniem, gdyż także w Polsce pozycja marki Wonderware jest bardzo silna – tłumaczy Wojciech Kmiecik, dyrektor ds. marketingu i PR. – W przeprowadzonym w 2006 roku przez firmę „ARC Rynek i Opinia” badaniu świadomości marek polscy inżynierowie w kategorii HMI/SCADA na pierwszym miejscu wskazywali właśnie na oprogramowanie Wonderware. Według najnowszych badań międzynarodowej firmy badawczej ARC, badającej rynek rozwiązań przemysłowych, Wonderware zajmuje pozycję lidera w kategorii oprogramowania do wizualizacji HMI z ponad 21% udziałem w światowym rynku.

www.astor.com.pl

Oprogramowanie wizualizacyjne Wonderware InTouch stosowane w ponad 100 000 fabrykach, z ponad 400 000 aktywnymi licencjami zostało uznane za najpopularniejszą aplikację w obszarze automatyki przemysłowej, sterowania procesami i monitoringu.