Najnowsze…

  Wiosenne Targi Motoryzacyjne MOTO 2006 w Krakowie (22–23 kwietnia)

  Najnowsze Audi, Chryslery, Citroeny, Hondy, Nissany, Peugeoty, Renault, Subaru, Volkswageny… Tak było w roku ubiegłym. Według zapowiedzi organizatorów, Wiosenne Targi Motoryzacyjne MOTO 2006 w Krakowie mają być jeszcze ciekawsze.

  WTM w Krakowie to prezentacja oferty producentów i dealerów samochodów i motocykli, uzupełniona ekspozycją firm z szeroko pojętego zaplecza motoryzacji. W przeddzień targów, 21 kwietnia wieczorem, odbędzie się MOTOGALA. Podczas zorganizowanego pokazu prezentowane będą nowości rynkowe wiodących producentów w grupie samochodów klasy wyższej.

  W tym roku tematem wiodącym Targów będzie bezpieczeństwo jazdy. Targom i MOTOGALI towarzyszyć będzie plebiscyt, podczas którego grono 10 dziennikarzy motoryzacyjnych na antenie TV Kraków oceniać będzie wytypowane samochody pod kątem wyposażenia bezpieczeństwa, występującego w najbogatszej wersji danego auta. Również użytkownicy wybiorą swojego laureata za pośrednictwem sms’owego głosowania. Ogłoszenie wyników plebiscytu i losowanie nagród pośród uczestników głosowania nastąpi 21.04 podczas MOTOGALI.

  Ufundowana przez sponsora nagroda główna dla najbezpieczniejszego samochodu Najnowsze… Wiosenne Targi Motoryzacyjne MOTO 2006 w Krakowie (22–23 kwietnia) zostanie przekazana przez laureata na rzecz Dzieci – Ofiar Wypadków Drogowych.

  Trochę szkoda, że podobnego plebiscytu gospodarze Targów nie przewidzieli dla samochodów klasy średniej – i to w podstawowej opcji wyposażenia.

  W sobotę i niedziele targom towarzyszyć będą liczne, atrakcyjne imprezy. W imieniu organizatorów zapraszamy w dniach 22–23 kwietnia na tereny targowe przy ul. Centralnej 41 A.

  (ms)