Polski rynek OEM, katalog 2006

  W maju 2006 r. zostanie opublikowany po raz pierwszy w Polsce Informator „Polski rynek OEM, katalog 2006”

  Informator ten to przedsięwzięcie zmierzające do utworzenia najobszerniejszej, najwygodniejszej w użyciu bazy danych o produktach dla szeroko rozumianej branży OEM, czyli bazy wszystkich producentów i dostawców, których wyroby stanowią elementy składowe gotowych produktów finalnych: maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, pojazdów, sprzętu różnego typu etc.

  Design News Polska jest czasopismem skierowanym dla inżynierów branży OEM i dysponowanie taką bazą stało się koniecznością. Poszukiwania wśród dostępnych na rynku publikacji nie dały oczekiwanego rezultatu. Oczywiście, jest wiele książek telefonicznych, rozmaitych informatorów, baz danych umieszczonych na stronach Internetowych. Ale chcąc efektywnie korzystać z informacji, należy mieć ją uporządkowaną i przygotowaną w odpowiadający nam sposób. Zaczęliśmy tworzyć taką bazę na nasze potrzeby. I bardzo szybko okazało się, że takie „narzędzie” przydałoby się przede wszystkim… inżynierom, zarówno tym odpowiedzialnym za projekt, jak i za jego wdrożenie. Gdzie szukać informacji na temat dostępnych na rynku złączek do systemów hydraulicznych? Odpowiednich sterowników do projektowanej linii montażowej? A może oferta innej firmy będzie atrakcyjniejsza? Ale jak ją znaleźć, jak zweryfikować?

  Logowanie

  WYBÓR kategorii i produktów

  STRONA GŁÓWNA bazy danych do katalogu OEM 2006

  Tak zrodziła się idea stworzenia nowej, niespotykanej dotąd publikacji. W Informatorze znajdą swoje miejsce producenci i dostawcy elementów umożliwiających montaż (śrubki, nity i in.), bardziej złożonych podzespołów (elementy automatyki, systemy wizyjne), czy wreszcie… „opakowań” (osłon, obudów, paneli itp.). Słowem: wszyscy oferujący swoje produkty na potrzeby przemysłu. Nasz katalog, w odróżnieniu od powszechnie spotykanych informatorów (np. książek telefonicznych), podzielony został na ponad 300 kategorii tematycznych, obejmujących praktycznie wszystkie produkty dla OEM dostępne na rynku. Będzie stanowił doskonałe udogodnienie w pracy, może nawet – podstawowe „narzędzie” wszystkich tych, którzy zajmują się projektowaniem na potrzeby rynku OEM, ale także zaopatrywaniem rodzimych zakładów w elementy niezbędne do utrzymania produkcji, rozwoju działalności projektowej i wytwórczej itp.

  Aby umieścić ofertę swojej firmy, wystarczy wejść na stronę www.designnews.pl/katalog. I poświęcić chwilę czasu na zarejestrowanie i wybranie odpowiednich kategorii, w których znajdują się oferowane przez firmę produkty na potrzeby OEM. Aby ułatwić ich znalezienie, kategorie zostały podzielone na 6 głównych działów:

  • Elektronika
  • Lączenie i montaż
  • Materiały
  • Mechanika
  • Oprogramowanie
  • Usługi

  W każdym z nich można wybrać określone podkategorie i produkty. Wpis podstawowy jest całkowicie bezpłatny, a wszystkie Firmy, które zechcą swoją obecność na stronach katalogu zamanifestować wyraźniej, mają do dyspozycji szeroki wachlarz opcji dodatkowych.

  JEDNA Z WIELU możliwości wyróżnienia wpisu do katalogu

  Informator „Polski rynek OEM, katalog 2006” dotrze do wszystkich zainteresowanych projektowaniem i produkcją dla potrzeb przemysłu – szeroko rozumianej branży OEM. Dostępny będzie powszechnie na najważniejszych targach branżowych w Polsce, trafi do bardzo szerokiej bazy inżynierów konstruktorów, projektantów i technologów oraz inżynierskiej kadry kierowniczej i zarządczej – czytelników Design News, dostępny będzie również na zamówienie – za pośrednictwem redakcji Design News lub przez formularz na stronie www.

  redakcja