Nagrody zostały wręczone! 10 000 zł trafiło do Poznania

5 lutego nastąpiło oficjalne przekazanie głównej nagrody w konkursie „Dobry czas na tworzenie”. 10 000 zł trafiło w ręce pana Kamila z Poznania.

Zwycięska praca, na którą oddano ponad 100 tysięcy głosów, powstała w 3D studio MAX wyposażonym w plugin V-ray. Jest to wizualizacja pokoju hotelowego, w którym autor skoncentrował się na wiernym oddaniu szczegółów wyposażenia m.in. długowłosego dywanu czy zagnieceń na pościeli. Ostateczny efekt to fotorealistyczne wnętrze przytulnego, luksusowego pokoju hotelowego.

Swój kontakt z MAX-em, który z czasem przerodził się w pasję, pan Kamil rozpoczął już w czasach szkolnych. Najpierw obronił pracę dyplomową, którą była fotorealistyczna animacja wnętrza biurowego, a następnie rozpoczął komercyjną współpracę z kilkoma firmami, dla których tworzył m.in. wizualizacje stoisk targowych, stojaków reklamowych i wnętrz. Dziś jest członkiem zespołu firmy KAdesign, której portfolio możemy oglądać na stronie www.kadesign.pl

Na pytanie o nagrodę główny laureat konkursu odpowiada:

Pierwsze wrażenia po zakończonym głosowaniu to oczywiście wielka radość! Kilka dni później zacząłem planować na co przeznaczę pieniądze. Decyzja zapadła. Część pieniędzy wydam na aktualizację mojego MAX-a a reszta zasili tegoroczny budżet wakacyjny.

Więcej informacji o konkursie na stronie firmy PROCAD