Krzysztof Ziemkiewicz redaktorem naczelnym Design News Polska

Od 02 stycznia 2008 roku Krzysztof Ziemkiewicz objął stanowisko redaktora naczelnego Design News Polska.

Krzysztof posiada bardzo duże doświadczenie zawodowe i praktykę inżyniersko-menadżerską w dziedzinie procesów automatyzacji i konstrukcji zautomatyzowanych linii montażowych z włączeniem procesów pochodnych. Jesteśmy przekonani, że posiadana wiedza oraz doświadczenie pomogą Krzysztofowi przedstawiać na łamach Design News Polska produkty, technologie oraz ważne informacje w sposób profesjonalny i rzetelny.

W 1977 roku Krzysztof otrzymał tytuł inżyniera mechanika na Politechnice Warszawskiej. Podczas całej swojej kariery zawodowej związany był z automatyzacją procesów produkcyjnych oraz konstrukcją zautomatyzowanych linii montażowych, z czego blisko 30 lat spędził w Stanach Zjednoczonych pracując na stanowiskach kierowniczych dla firm takich jak: Putnam Technologies Corp. czy też Inteligent Automation, Inc., gdzie zdobył profesjonalne doświadczenie zawodowe. W 2002 roku założył w Massachusetts własną firmę konsultingową – 3MC, LLC. W 2005 roku wrócił do Polski i zdecydował rozszerzyć działalność firmy na terenie Polski. W czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych Krzysztof związany był także z kilkoma profesjonalnymi publikacjami, angażując się w edycję tych czasopism.

Cieszymy się, że Krzysztof posiadając tak szerokie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę, dołączył do zespołu redakcyjnego Design News Polska. Zarówno Krzysztof jak i cały zespół dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i uczynić rok 2008 i kolejne lata jeszcze bardziej owocnymi dla nas wszystkich.

Wszystkich Państwa zachęcamy do kontaktu z redaktorem naczelnym oraz przesyłania informacji prasowych na adres e-mail: kz@designnews.pl