Konkurs na projekt koncepcyjny lokalu

  W związku z powstającym nowym, unikalnym projektem restauracyjnym, katowicka firma wraz z twórcami jednej z największych polskich sieci kawiarni ogłasza konkurs na projekt koncepcyjny restauracji w segmencie casual dining. Ideą konkursu jest stworzenie młodym i kreatywnym projektantom szansy na faktyczną realizację przewodniej idei projektu w ramach nowopowstającej sieci restauracji.

  Celem konkursu jest stworzenie projektu aranżacji wnętrza oraz witryny lokalu gastronomicznego na podstawie danego zestawu słów kluczowych i skojarzeń oraz wytycznych dla nowego konceptu sieciowego restauracji w segmencie casual dining. Projekt ma odpowiadać współczesnym trendom oraz uwzględniać funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Efektem końcowym konkursu będzie rzeczywista implementacja projektu, bądź jego części w nowopowstającym lokalu w Warszawie.

  Termin składania prac konkursowych upływa 9.12.2011 roku.

  Pula nagród głównych to 10 000 zł.

  • I nagroda – 5000 zł
  • II nagroda – 3000 zł
  • III nagroda – 2000 zł

  Dodatkowo, osoba, z której polecenia spłynie największa liczba zgłoszeń, otrzyma nagrodę dodatkową, w wysokości 1000 zł.

  Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą i potrafią przedstawić swoją wizję aranżacji lokalu, w szczególności do: studentów lub absolwentów akademii sztuk pięknych, wydziałów architektury politechnik, prywatnych szkół architektonicznych, designerów, artystów.

  Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne na stronie: www.wielkomiejska.pl