KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie – najlepsza kompozycja firm w branży

Zapraszamy do udziału w 3. edycji największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Targów Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, które odbędą się w Krakowie, od 22 do 23 listopada 2012r.

Wystawa wprowadza w świat nowoczesnych materiałów, surowców, maszyn i produktów kompozytowych. Podczas dwóch dni targi w jednym miejscu i czasie gromadzą specjalistów, projektantów oraz inżynierów z wielu branż m.in.: motoryzacji, transportu, lotnictwa, inżynierii lądowej, budownictwa, energetyki wiatrowej, przemysłu stoczniowego, sportowego i medycyny.

Tegoroczne targi będą wzbogacone interesującym programem towarzyszącym. W specjalnie przygotowanych strefach prezentacyjnych Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w praktycznych pokazach przygotowanych przez Wystawców, a także wziąć udział w seminariach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów, którzy na bieżąco zgłębiają ten dynamicznie rozwijający się sektor. Przede wszystkim jednak, po raz kolejny Targi KOMPOZYT-EXPO® będą doskonałą okazją do nawiązania biznesowych kontaktów, wymiany informacji oraz doświadczeń z rynków europejskich.

Poprzednia edycja KOMPOZYT-EXPO® zgromadziła blisko 130 wystawców nie tylko z Polski, lecz również z Francji, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA. Imprezę odwiedziło ponad dwa tysiące profesjonalistów, reprezentujących kadrę zarządzającą, kierowników działów, dyrektorów, technologów, a także konstruktorów.

Więcej informacji o targach, opinie Wystawców oraz galeria zdjęć na stronie internetowej www.kompozyty.krakow.pl