Forum Użytkowników oprogramowania Siemens PLM

Impuls do powstania FORUM Użytkowników oprogramowania Siemens PLM wypłynął od Klientów. Wyniki badań poziomu satysfakcji ujawniły zapotrzebowanie na tego typu platformę wymiany poglądów o funkcjonalności oprogramowania i rozwiązywania problemów. Na FORUM Siemens PLM użytkownicy mają okazję przedstawić swoje spostrzerzenia, błyskawicznie odnaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytania oraz skorzystać z doświadczenia innych.

Forum zostało stworzone z myślą o użytkownikach oprogramowania CAD/CAM/CAE/PLM oraz osobach korzystających z usług i serwisu firmy Siemens PLM Software. Dodatkowo Forum Użytkowników ma szansę stać się cennym źródłem informacji również dla wszystkich osób poszukujących wiedzy i opinii na temat systemów CAD/ CAM/CAE/PLM.

Pierwszych 1000 osób, które zarejestruje się na Forum, otrzyma bezpłatnie od firmy Siemens PLM Software DVD ewaluacyjne Solid Edge with Synchronous Technology.

Strona forum: http://forum.siemens-plm.pl. Aby w pełni korzystać z portalu należy się zrejestrować. Po mailowym powiadomieniu od Administratora Forum o aktywowaniu konta można się logować i zakładać nowe wątki do dyskusji. Dodatkowe informacje można odnaleźć w bloku FAQ.