Firma Bentley ogłasza Program rozszerzenia licencji na oprogramowanie Autodesk

  Bezterminowe licencje firmy Bentley pozwalają na odzyskanie środków zainwestowanych w te licencje na oprogramowanie Autodesk, które wkrótce przestaną być wspierane.

  Firma Bentley Systems, Incorporated, wiodący światowy dostawca kompleksowego oprogramowania wspierającego rozwój infrastruktury, ogłosiła dzisiaj program promocyjnego zakupu licencji dla użytkowników Autodesk. Firma Bentley Systems umożliwia swoim klientom odzyskanie środków wydanych przez nich na wieczyste licencje firmy Autodesk na oprogramowanie, które wkrótce zostanie wycofane, co wiąże się z utratą takiej licencji. Firma Bentley Systems zaliczy wartość netto licencji na oprogramowanie Autodesk na poczet zaktualizowanych “bezterminowych” wieczystych licencji na aplikacje Bentley. Te licencje wieczyste nigdy nie tracą na wartości, ponieważ (na przykład) coroczne “równoważenie portfela” usług Bentley SELECT pozwala na dokonywanie wymian w ramach obszernego portfela aplikacji firmy Bentley.

  Bhupinder Singh, dyrektor ds. produktów w firmie Bentley, powiedział: “Bentley Systems uważa zakup licencji wieczystych za długoterminowe inwestycje ze strony naszych użytkowników, więc nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zwiększyć ich wartość. Cieszymy się, że możemy zaoferować takie ‘zabezpieczenia przyszłość’ właścicielom licencji Autodesk, którzy w przeciwnym wypadku utraciliby wartość swoich inwestycji w aplikacje. Poza tym nadal będziemy oferowali użytkownikom zakup licencji lub abonamentów dopasowanych do ich preferencji handlowych. Jestem przekonany, że byli użytkownicy programu Autodesk zdecydują się na zaawansowane rozwiązania BIM, które oferuje nasze kompleksowe oprogramowanie do modelowania. Mam na myśli w szczególności aplikacje CONNECT Edition, które wykorzystują usługi w chmurze”.

  Roy Kim, dyrektor firmy PacRim Engineering, powiedział: “Nowy program wymiany licencji oprogramowania Autodesk zaoferowany przez firmę Bentley był odpowiednim rozwiązaniem dla naszej organizacji – małego, rozwijającego się przedsiębiorstwa. Nasi użytkownicy szybko opanowali obsługę aplikacji wchodzących w skład CONNECT Edition firmy Bentley i już odnotowują imponujące wzrosty produktywności”.

  John Cruikshank, prezes i dyrektor generalny firmy JMC2 Civil Engineering + Surveying, powiedział: “Firma Autodesk nieustannie ustala terminy, zmuszając nas do rezygnacji z licencji wieczystych na rzecz abonamentu rocznego. Ich działania sprawiły, że o wiele chętniej korzystamy z doskonałych produktów firmy Bentley. Naszym celem zawsze było posiadanie najbardziej aktualnych wersji oprogramowania i maksymalizacja naszych inwestycji, ponieważ oprogramowanie do projektowania stanowi podstawę naszych działań związanych z projektowaniem i pomiarami. Oferowany przez firmę Bentley program wymiany licencji Autodesk jest dla nas idealnym rozwiązaniem. W przypadku aplikacji wchodzących w skład CONNECT Edition firmy Bentley nasi pracownicy szybko uczą się ich obsługi, co przekłada się na niespotykany dotąd wzrost wydajności”.

  Jenn Goodwin, dyrektor handlowy w firmie Bennett Engineering: “Oferowany przez firmę Bentley program wymiany licencji Autodesk był idealnym rozwiązaniem dla naszej rozwijającej się firmy. Użytkownicy szybko i z łatwością opanowują obsługę aplikacji wchodzących w skład CONNECT Edition firmy Bentley”.

  Informacje na temat programu można znaleźć pod adresem.

  Źródło: Centrum Prasowe PAP