DS SolidWorks mianuje Uwe Burka na menadżera regionalnego na Europę Środkową

Dassault Systèmes SolidWorks Corp., światowy lider w rozwiązaniach 3 D, ogłosił, że zatrudnia Uwe Burka jako menadżera regionalnego na Europę Środkową. Będzie on odpowiedzialny za prowadzenie działań biznesowych firmy SolidWorks w zakresie sprzedaży na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Polski, Węgier, Czech oraz Słowacji.

Do obowiązków Burka będzie należał dalszy rozwój strategii sprzedaży i marketingu oraz nawiązywanie strategicznych partnerstw, a także umacnianie już istniejących. Burk będzie odpowiadał również za zarządzanie kadrą i zwiększanie dochodów firmy. Jako menadżer regionalny na Europę Środkową jest bezpośrednim podwładnym Kena Manoffa – wiceprezesa na region zachodni EMEA w DS SolidWorks.

Bardzo cieszę się z tego wyzwania, które przede mną stoi oraz z moich nowych obowiązków i zespołu w DS SolidWorks – wyznaje Burk. Również w tym roku jasno określiliśmy kierunki naszych działań i zamierzamy konsekwentnie rozwijać tematy 3D CAD, PDM oraz symulacji. Oprócz znakomitych rozwiązań technologicznych DS SolidWorks oferuje także gwarancję w zakresie zwrotu inwestycji oraz całkowitych kosztów posiadania. Jesteśmy firmą o bardzo dobrej pozycji na rynku, która zarówno teraz jak i w przyszłości zapewni klientom wysokiej jakości produkty oraz doskonały serwis, a więc mogą oni być spokojni nawet w czasach ekonomicznie niepewnych.

Uwe Burk, urodzony w Hessen, ma za sobą ponad dekadę doświadczenia w zarządzaniu dla rozwiązań CAD. Zanim dołączył do SolidWorks, pracował jako dyrektor Transportation Defense Germany & EADS Global w Siemens PLM. Między 2001 a 2007 rokiem Burk zajmował różne stanowiska w UGS/UGS PLM Solutions oraz EDS PLM Solutions. Natomiast wcześniej pracował w działach sprzedaży w SDRC Software & Service GmbH, a także jako menadżer działu sprzedaży techniki i rozwoju oprogramowania Lang GmbH & Co. KG.

Najnowsze informacje oraz demonstracje w trybie online można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem: www.solidworks.pl