Bezdotykowy pomiar przepływu

  Firma Single Temperiertechnik GmbH, Hochdorf, przedstawia nowy model urządzenia bezdotykowego pomiaru przepływu DFM4

  Jako urządzenie samodzielne umożliwia i dostarcza użytkownikowi dodatkowych informacji procesorowych włącznie z funkcjami alarmu i nadzoru przepływu regulowanych obiegów wodnych lub olejowych np. w chemicznych procesach regulacji systemu,. Urządzenie DFM4 odznacza się tym, że proces pomiarowy odbywa się bez ruchomych elementów, tak jak to jest w standartowych rozwiązaniach.


   

  NOWY MIERNIK przepływu DFM4 Firmy Single Temperietechnik GmbH, na zdjęciu z rurą przepływową w kompaktowym wydaniu

   

  Foto: Single Temperiertechnik GmbH, Hochdorf


  Urządzenie pokazuje cyfrowo przepływ czynnika obiegowego np. wody z możliwością przełączenia pomiędzy wartościami: litry/min a m3/godz. albo temp. w °C. Możliwość ustawiania różnych wartości granicznych dla temperatury czy ilości przepływu, pozwala podłączenie funkcji alarmu poprzez potencjalnie wolne kontakty styczników. Urządzenie DFM4 nie posiada żadnych ruchomych elementów i w wersji do 90°C jest dostarczane jako kompletnie zmontowane urządzenie włącznie z rura przepływową VA i certyfikatem firmowym. Podłączenie jest dopasowane do czynnika obiegowego.

  Single zaopatruje w termoregulatory i systemy chłodnicze firmy produkujące maszyny do tworzyw sztucznych, jak i producentów przetwarzających różnego typu tworzywa. Te urządzenia są potrzebne miedzy innymi do termoregulacji w procesach wtryskowych, termoformingu jak i do chłodzenia silników czy też hydraulicznych systemów, ponadto systemów walcowych, ekstruderów. Do produkcji swoich urządzeń, firma Single używa wyłącznie najwyższej jakości elementów i podzespołów, co nasi wieloletni klienci bardzo doceniają i potwierdzają. Wysoka niezawodność i wysokiej jakości konstrukcja są kolejnymi walorami naszych urządzeń.

  W Polsce Firma Single jest reprezentowana przez Firmę Master Colors.

  www.plastech.pl