Wszechstronność we wszystkich kolorach czyli Konica Minolta magicolor 1680MF i magicolor 1690MF

    Konica Minolta rozszerzyła swoją ofertę urządzeń przeznaczonych dla biur o dwa nowe modele – magicolor 1680MF i magicolor 1690MF. Są to wszechstronne urządzenia z funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania, stworzone z myślą o małych firmach i domowych biurach. Oba modele przystosowano do korzystania ze zróżnicowanych formatów i gramatur papieru. magicolor 1680MF to urządzenie typu 3 w 1, służące do drukowania, kopiowania i skanowania. Natomiast magicolor 1690MF posiada dodatkowo funkcję transmisji faksów i pełne możliwości pracy sieciowej. Użytkownicy realizujący większe zamówienia w dużych nakładach mogą wybrać wersję 1690MF-d z modułem druku dwustronnego lub wszechstronną magicolor 1690MF-dt z dodatkowym dolnym podajnikiem papieru.

    Te zwarte urządzenia wielofunkcyjne zostały wyposażone w specjalne opcje ułatwiające skanowanie. Funkcja LinkMagic umożliwia skanowanie danych bezpośrednio do wybranego foldera w komputerze. Zeskanowane materiały można nie tylko bezpośrednio załączyć do wiadomości poczty elektronicznej, ale również generować nowe pliki ze skanami i otwierać odpowiednie aplikacje w komputerze użytkownika. Urządzenie magicolor 1690MF dodaje skany jako załączniki do wiadomości e-mail i zapewnia największą elastyczność dzięki dostępnej w standardzie funkcji faksowania.

    Urządzenia magicolor 1680MF i magicolor 1690MF cechuje wysoka wydajność i jakość oraz niskie koszty użytkowania. Dzięki opracowanemu przez firmę Konica Minolta polimeryzowanemu tonerowi Simitri HD wszystkie wydruki odpowiadają najwyższym standardom jakości – najdrobniejsze szczegóły są precyzyjne i wyraźne, a kolory intensywne i trwałe.

    Modele Konica Minolta magicolor 1680MF i magicolor 1690MF są do nabycia w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u dystrybutorów firmy. Urządzenie magicolor 1680MF dostępne jest w cenie od 936 zł netto, a urządzenie magicolor 1690MF dostępne jest w cenie od 1180 zł netto (w wersji z dupleksem 1690MF-d w cenie 1500 zł netto).

    Więcej informacji na temat produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.pl