Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL w Krakowie

Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia 13. Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL w Krakowie, które odbędą się w dniach 8-10.10.2008 r., przy ul. Centralnej 41a.

Targi EUROTOOL to prezentacja obrabiarek wszystkich rodzajów i typów do obróbki różnych materiałów, narzędzi, oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, narzędzi i urządzeń pomiarowych, aparatury pomiarowo-kontrolnej, oprogramowania, nowoczesnych technologii, wyposażenia zakładów przemysłowych, wydawnictw fachowych, a także oferty usług w zakresie remontów i modernizacji obrabiarek, usług w zakresie obróbki materiałów, doradztwa technicznego i finansowego.

Tegoroczne targi to oferta wystawców z całego świata. Spójna tematycznie ekspozycja kompleksowo przedstawia to, co w branży najnowocześniejsze. Eurotool 2008 to ponad 300 wystawców, ponad 750 firm reprezentowanych, a ekspozycja zajmuje kilka pawilonów o łącznej powierzchni ponad 9000 m2.

Targi będzie można zwiedzać w dniach 8–9 października w godzinach 9.00 do 17.00, 10 października 2008 w godzinach od 9.00 do 16.00. Rejestracja przez stronę internetową www.eurotool.krakow.pl lub dostępny w prasie branżowej formularz rejestracyjny do dnia 20 września upoważnia do zakupu biletu w cenie 5 zł.

Podczas targów EUROTOOL zapraszamy do uczestnictwa w bogatym programie towarzyszącym. Szczegóły znajdziecie Państwo na www.eurotool.krakow.pl w zakładce „Program seminaryjny” oraz „SOP 2008- Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Projektowania Procesów Wyposażenia Technologicznego”.

Bilet wstępu na targi upoważnia do udziału w seminariach organizowanych podczas targów EUROTOOL. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego chęć udziału w seminarium należy zgłosić wcześniej:

  • do 20 września do biura targów mailem: mikina@targi.krakow.pl lub faksem  012/644-61-41 
  • osobiście w recepcji targowej w dniu odbywania się seminarium na 30 minut przed rozpoczęciem.

Lista wystawców, wykaz nowości prezentowanych na targach oraz plan terenów targowych na www.eurotool.krakow.pl w zakładce „dla zwiedzających”.