MFG.com podpisuje umowę partnerską z czołowym wydawcą z Europy Środkowo-Wschodniej

MFG.com podpisuje umowę partnerską z czołowym wydawcą z Europy Środkowo-Wschodniej

Trade Media International, wydawca specjalistycznych magazynów i serwisów internetowych branży przemysłowej w Polsce, Czechach, na Ukrainie i w Rosji, nawiązał szeroką współpracę z serwisem MFG. com, światowym liderem w kojarzeniu dostawców i kupujących z sektora produkcji.

Podpisana 26 sierpnia 2008 r. w Genewie umowa to pierwsza tego rodzaju inicjatywa MFG.com w Europie Środkowo-Wschodniej. – Czujemy się zaszczyceni, towarzysząc rozwojowi serwisu MFG.com w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dołożymy wszelkich starań, aby serwis ten stał się głównym źródłem informacji dla lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw, zainteresowanych współpracą z firmami z naszego regionu – powiedział Michael J. Majchrzak, dyrektor generalny Trade Media International Holdings.

Umowa partnerska z Trade Media International dowodzi wagi, jaką serwis internetowy MFG.com przywiązuje do rozwoju w Europie Środkowo-Wschodniej. Już dziś 11,4% kwalifikowanych dostawców zarejestrowanych na platformie MFG.com to firmy z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu systemowi e-zaopatrzenia kupujący skutecznie wyszukują dostawców najwyższej jakości wyrobów odpowiednich do swoich potrzeb. Serwis MFG.com, w którym zarejestrowało się już 120 tys. podmiotów z całego świata, to największa globalna platforma komunikacji on-line dla sektora produkcji. Podpisując umowę partnerską, serwis MFG.com i wydawnictwo Trade Media International wspierają rozwój współpracy między producentami oraz rozszerzają ofertę rozwiązań w dziedzinie zaopatrzenia na żądanie.

Trade Media International (www.trademedia.us) – czołowa grupa marketingowo-medialna – jest wydawcą magazynów z dziedziny automatyki przemysłowej (Control Engineering), utrzymania ruchu (Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych), systemów informatycznych dla branży produkcyjnej (MSI Polska) oraz projektowania i konstrukcji (Design News Polska). Grupa rozwija również bogaty interaktywny katalog internetowy dostawców i produktów z branży automatyki, maszyn i urządzeń, oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz innych produktów i usług dla przemysłu, prezentujący informacje w trzech językach (polskim, rosyjskim i czeskim) w ramach jednej zintegrowanej bazy danych.

Synergicznym efektem współdziałania wydawnictwa Trade Media i serwisu MFG.com jest większy potencjał obu partnerów oraz ich klientów. Dzięki umowie partnerskiej oba podmioty wzmacniają swoją pozycję na szybko rozwijającym się rynku usług na żądanie.

MFG.com jest największą globalną platformą komunikacji on-line dla sektora produkcji. Jej członkowie mogą nawiązywać kontakty biznesowe o zasięgu regionalnym i światowym, dzięki czemu serwisowi MFG.com udało się skonsolidować rozproszone przedsiębiorstwa w ramach wspólnoty, a ich wyroby trafiają na rynek szybciej i w sposób bardziej opłacalny. Z systemem MFG.com, dostępnym w 11 językach, w ułamku sekundy może połączyć się każdy spośród 120 tys. kupujących i dostawców z pięciu kontynentów, bez przeszkód omijając bariery geograficzne. Serwis MFG.com połączył się w 2006 r. z czołową europejską giełdą informacji o zaopatrzeniu SourcingParts.com, co zaowocowało zebraniem w jednym serwisie dwóch największych na świecie zbiorów informacji o producentach. MFG.com jest najbardziej wpływową giełdą informacji dla przedsiębiorstw produkcyjnych, z oddziałami w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Więcej informacji na stronie:

www.mfgeurope.com/partner/designnewspl