Sprężarki łopatkowe HYDROVANE HV04 – HV15

  Czołowy producent sprężarek łopatkowych HYDROVANE z Anglii wprowadził na rynek całkowicie nową konstrukcję sprężarek o mocy 4–15kW

  Nowe urządzenia charakteryzują się m.in. bezpośrednim napędem (brak przekładni pasowych, sprzęgieł i innych elementów mogących ulec awarii), małą przestrzenią zabudowy, nowoczesnym wyglądem, a także niskim poziomem głośności (do 70 dB).

  HYDROVANE HV07

  Wyposażone zostały w system oszczędności energii znacznie obniżający pobór energii podczas pracy w odciążeniu i pozwalający na natychmiastowe przejście do pracy w dociążeniu. Obsługę ułatwia ciekłokrystaliczny wyświetlacz temperatury oleju i ciśnienia powietrza, a także funkcja monitorowania temperatury oleju. Czyste sprężone powietrze spełnia najbardziej rygorystyczne normy, m.in. dzięki całkowitemu oddzieleniu go od oleju (sprężone powietrze przechodzi do wstępnego separatora oleju, pozostały olej usuwany jest w separatorze końcowym).

  10 letni program zaawansowanej opieki gwarancyjnej daje użytkownikowi pewność znajomości kosztów eksploatacji. Wyłącznym importerem w Polsce jest firma BP Techem SA. Na jej stronach można znaleźć więcej infromacji, także o konstrukcji i działaniu sprężarek łopatkowych.

  www.techem.com.pl