Skaner GT-1500 Epsona – prostota i styl

  Wysoka niezawodność, duża łatwość obsługi oraz stosunek jakości do ceny zapewniły skanerowi Epson GT-1500 nagrodę BLI „Pick” w kategorii „Wyróżniającego się płaskiego skanera jednostronnego dla grup roboczych”.

  Sterownik Epsona charakteryzuje się dużą łatwością obsługi. Pozwala użytkownikom wybrać poziom funkcjonalności, redukując nieprzydatne w danej chwili opcje.

  Płaski skaner Epson GT-1500 stworzono jako idealne rozwiązanie do zdecentralizowanego skanowania w dużych korporacjach oraz małych i średnich firmach, które szukają rozwiązań szybkich i ekonomicznych. 40-stronicowy automatyczny podajnik dokumentów (ADF) umożliwia skanowanie do 18 stron na minutę w czerni i bieli, lub 12 stron na minutę w kolorze. Skaner GT-1500 ma rozdzielczość 1200 dpi oraz funkcję wspierającą skanowanie fotografii. W pełni konfigurowalne, przyjazne dla użytkownika elementy sterujące oraz zdefiniowane ustawienia zapewniają efektywną obsługę urządzenia.

  Sterowniki Twain i ISIS oraz innowacyjne rozwiązanie Epson Event Manager dołączane standardowo do nowych modeli skanerów biznesowych Epsona, umożliwiają skanowanie dokumentów do dowolnego repozytorium takiego jak np. foldery FTP. Możliwe jest także skanowanie do takiej aplikacji jak Microsoft SharePoint, do programu OCR, a nawet do drukarek lokalnych lub sieciowych — a wszystko to za jednym naciśnięciem przycisku. Ponadto skaner GT-1500 wyposażony jest w nowe i ulepszone oprogramowanie EpsonScan.

  Zestaw funkcji, takich jak maskowanie kolorów RGB czy technologia korekcji tekstu i obsługa dokumentów PDF, oprogramowanie Epson Scan Document Imaging, oszczędza użytkownikom inwestycji w drogie oprogramowanie do przetwarzania obrazu. Kolejną innowacją w skanerze Epson GT-1500 jest technologia Epson Ready Scan, która sprawia, że skaner jest gotowy do pracy od razu po włączeniu, bez potrzeby nagrzewania, co zwiększa produktywność i ogranicza pobór energii.

  Więcej informacji znajduje się na stronie: www.epson.pl