Rockwell Automation otwiera rejestrację na 31. edycję corocznego wydarzenie Automation Fair

Rozpoczęła się rejestracja na wydarzenie Automation Fair 2022 organizowane przez firmę Rockwell Automation i uczestników jej globalnego programu PartnerNetwork™. Coroczne wydarzenie odbędzie się w McCormick Place West w Chicago, Illinois w dniach 14–17 listopada i ma zgromadzić ponad 10 000 liderów w dziedzinie produkcji i technologii z całego świata, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania, z uczestnicy będą mogli wziąć udział w niepowtarzalnych szkoleniach, warsztatach i wydarzeniach towarzyszących.

Automation Fair® zaprezentuje siłę i wartość kompleksowej sieci połączeń w przedsiębiorstwie, która dostarcza informacje oparte na danych. Na interesujących wystawach zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania dla produkcji przemysłowej. W trakcie wydarzenia będzie też można skorzystać z wielu możliwości nauki i szkoleń, od interaktywnych dyskusji technicznych i laboratoriów praktycznych po fora branżowe poświęcone dzisiejszym wyzwaniom.

„Bardzo się cieszymy, że spotykamy się w Chicago, aby świętować ponad 30 lat Automation Fair®” — powiedziała Tina Dear, wiceprezes ds. globalnego marketingu firmy Rockwell. „Świętujemy nie tylko ze względu na społeczność, jaką gromadzi Automation Fair®, ale także wyniki, które osiągamy dla naszych partnerów i klientów oraz razem z nimi. Tworzymy wspaniałe materiały i interesującą przestrzeń wystawową o powierzchni ponad 18 000 metrów kwadratowych, która obejmuje wszystkie branże i pokazuje, że każda praca może osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie Automation Fair będzie najlepsze z dotychczasowych”.

Perspectives (Perspektywy) | 15 listopada (tylko zaproszenia)

Światowe media, analitycy z branży i klienci zostaną zaproszeni do udziału w wydarzeniu Perspectives (Perspektywy) na Automation Fair® 15 listopada. Kierownictwo firmy Rockwell i liderzy branży zaprezentują, w jaki sposób organizacje celebrują wyniki osiągane dla klientów, i omówią strategie postępowania wobec możliwości i wyzwań w obszarach takich jak cyberbezpieczeństwo i niedobory personelu. Przedstawią kluczowe kwestie wywierające wpływ na branżę, a także opracowania merytoryczne i prelekcje.

Grupa użytkowników rozwiązań dotyczących procesów/PSUG | 14 i 15 listopada (płatne)

14 i 15 listopada klienci z branży automatyzacji procesów poznają najlepsze praktyki, innowacyjne podejścia i nowe technologie w zakresie PSUG. W ramach wydarzenia odbędą się prelekcje liderów, sesje technicznej, a także laboratoria praktyczne poruszające najistotniejsze obecnie tematy, w tym strategie sterowania, optymalizację i bezpieczeństwo procesów. PSUG jest wydarzeniem płatnym. Cena przy wczesnej rejestracji wynosi 399 USD i obowiązuje do 15 października, po tym terminie koszt udziału wynosi 599 USD.

Automation Fair® | 16 i 17 listopada

Automation Fair® odbędzie się w dniach 16–17 listopada — będzie można obejrzeć interaktywne wystawy przygotowane przez ponad 100 czołowych firm na powierzchni ponad 18 000 metrach kwadratowych i skorzystać z ponad 150 możliwości edukacyjnych. Na forach prezentujących najlepsze praktyki i umożliwiających wymianę doświadczeń z czołowymi firmami zostaną omówione różne tematy, w tym zrównoważony rozwój i OEM, wraz z wyzwaniami i rezultatami właściwymi dla danej branży. Główne branże to: automatyka, magazyny i logistyka; hybrydowa — towary konsumpcyjne pakowane, żywność i napoje, biotechnologia i opony; procesy — górnictwo, metale, chemia, ropa naftowa i gaz, przemysł celulozowo-papierniczy oraz woda/ścieki. Laboratoria praktyczne umożliwią interaktywne szkolenie w zakresie sprzętu i oprogramowania, a sesje dotyczące produktów i technologii — interaktywne dyskusje skupione na najnowocześniejszych przypadkach zastosowania i pokazy. Sesje pogrupowano według 20 kluczowych obszarów tematycznych oraz stanowisk, aby ułatwić klientom tworzenie własnego planu szkoleniowego.

Rozpoczęła się rejestracja na Automation Fair® i PSUG


Rockwell Automation