Przedstawicielstwo w Polsce

    W dniu 31 maja br. w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się konferencja prasowa firmy FARO Technologies Polska dotycząca oficjalnego otwarcia przedstawicielstwa na rynku polskim

    FARO – firma o ustalonej pozycji w branży przenośnych współrzędnościowych urządzeń pomiarowych istnieje już ponad 25 lat. Od 1997 roku notowana jest na giełdzie nowych technologii w Nowym Jorku. Polska dołączyła do rodziny FARO, obecnej już w 45 krajach świata, na 5 kontynentach. W konferencji wzięli udział m.in. Hans Weigert – Dyrektor Marketingu na Europę oraz zespół FARO Polska w składzie: Michał Ławicki – Regional Manager, Piotr Kramarczyk – Account Manager, Paweł Kucharzak – Account Manager, Tomasz Kozioł – Sales Support Engineer. Ze strony zaproszonych gości przybyło 16 dziennikarzy z pism branżowych takich jak:

    „Design News”, „Mechanik”, „Przegląd techniczny”, „Nowy przemysł”, „Przegląd mechaniczny”, „Problemy jakości”, a także przedstawiciele uczelni wyższych. Celem konferencji było zaprezentowanie zgromadzonym przedstawicielom prasy i świata nauki rozwiązań oferowanych przez FARO. Podczas konferencji przedstawiono pełną gamę urządzeń pomiarowych: FARO Gage, FaroArm + skaner laserowy LLP, FARO Laser Tracker, skaner wielkogabarytowy FARO LS.

     W związku z dużym zainteresowaniem zaproszonych gości po oficjalnej prezentacji odbyły się warsztaty demonstracyjne, w trakcie których każdy z obecnych miał okazję zapoznać się z produktami firmy.