PLM Forum firmy IBM – to już jubileusz…

  20 września br. w Hotelu Radisson w Warszawie odbędzie się dziesiąte PLM Forum. Organizatorem konferencji jest firma IBM Polska

  Tegoroczne, jubileuszowe forum IBM poświęcone zagadnieniom PLM (Product Lifecycle Management) będzie jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Głównym tematem spotkania będzie organizacja pracy, zadań oraz produkcji w małych i średnich przedsiębiorstwach. Na konferencji przedstawimy wiele z obecnie stosowanych na świecie koncepcji zarządzania firmą.

  – Coraz więcej firm, także tych małych i średnich, myśląc o kolejnym sukcesie w biznesie, decyduje się na rozpoczęcie inwestycji w obszar PLM. PLM Forum jest miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń w tym zakresie. Każdy z uczestników będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami, a także wziąć udział w ciekawych panelach dyskusyjnych. W sesji plenarnej porozmawiamy z osobami decydującymi o rozwoju

  firm o tym, jak dzisiaj osiągnąć sukces w biznesie. W sesji biznesowej zaproponujemy dyskusję ze ekspertami z różnych dziedzin na temat budowania inwestycji, a w sesji technicznej o dedykowanym rozwiązaniu PLM – podkreśla Rafał Żmijewski, IBM PLM Team Leader.

  Podczas organizowanych w ramach PLM Forum sesji technicznych, zostaną zaprezentowane praktyczne przykłady realizacji projektów inżynierskich w środowisku PLM. Na konferencji nie zabraknie także dyskusji na temat roli uczelni wyższych jako źródła dobrze przygotowanych do pracy absolwentów. Jest to kolejna forma współpracy firmy IBM z szkołami wyższymi z firmami przemysłowymi.

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.