Od Antarktydy po Saharę

    Nowa linia komputerów R Series™ Datalogic Mobile gwarantuje maksimum wydajności i niezawodności w najtrudniejszych warunkach środowiskowych od -30o do +50o C.

    Datalogic Mobile wprowadza linię komputerów R Series™ przeznaczoną dla pojazdów magazynowych. Zaprojektowana do zapewnienia maksymalnej efektywności i niezawodności w najtrudniejszych środowiskach linia komputerów przemysłowych R Series™ wyznacza standardy wytrzymałości urządzeń tego typu w branży. Zastosowana obudowa aluminiowa amortyzuje wstrząsy i wibracje naturalne dla pojazdów o sztywnym zawieszeniu, a wyjątkowa technologia i montaż wyświetlacza w urządzeniu zabezpieczają go przed niewłaściwym użytkowaniem. Zabezpieczenia IP komputerów R Series™ czynią je odpornymi na zapylenie, wilgoć i agresywne środki czyszczące, a wbudowana grzałka zapewnia możliwość pracy w temperaturach ujemnych nawet do -30o C.

    Wszechstronne komputery R Series™ dostępne są w trzech różnych rozmiarach, pozwalających między innymi na montaż nawet na małych powierzchniach. Wprowadzanie danych odbywa się poprzez 25 klawiszy, podłączony czytnik kodów kreskowych lub pełną zewnętrzną klawiaturę lub dostarczaną w standardzie dedykowaną klawiaturę software’ową (obsługującą 8 języków).

     

    Porównując większość wykorzystywanych na rynku rozwiązań, komputery R Series™ zwiększają i przyspieszają zwroty inwestycyjne (ROI) dzięki łatwości wdrożenia i uruchomienia, prostocie bieżącej obsługi oraz zarządzania w trakcie użytkowania. Dodatkową korzyścią jest standardowość urządzenia, które wyposażone jest w system operacyjny Windows CE i procesor XScale a ponadto bez dodatkowych kosztów pakiet narzędziowy Datalogic Utilities i Wavelink Powered zawierający zainstalowane i licencjonowane aplikacje Wavelink Avalanche oraz Terminal Emulation.