Nowa wersja oprogramowania SCENE dla skanerów laserowych FARO

  Firma FARO udostępniła najnowszą wersję oprogramowania do obróbki skanów SCENE 4.7 dla skanerów laserowych FARO.

  Program SCENE 4.7 oferuje nową funkcję Web-Share, która polega na udostępnianiu danych przez Internet za pomocą „jednego kliknięcia”.

  Funkcja Web-Share programu SCENE pozwala w prosty i bezpieczny sposób udostępniać zeskanowane dane przez Internet. Zeskanowane obrazy można umieścić w Internecie za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu firmy, takie jak biura architektoniczne lub inżynierskie mogą udostępniać dane klientom, dostawcom i partnerom bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. W ten sposób klienci mogą zwiększyć wydajność swoich projektów.

  Nowa funkcja Web-Share jest od początku zintegrowana z oprogramowaniem SCENE 4.7, a publikowanie danych nie wymaga innych dodatkowych programów. Obecnie żadna inna firma na rynku nie oferuje takiego pakietu na podobnych warunkach.

  Oprogramowanie SCENE 4.7 bazuje na zupełnie nowej architekturze, co pozwala nam oferować zarówno wersję 64-bitową, jak również wersję dla 32-bitowych systemów Windows. Architektura 64-bitowa rozszerza pamięć użyteczną, eliminując ograniczenia stawiane przez 32-bitowy system operacyjny. Dzięki temu obsługa i wizualizacja chmury punktów przebiega znacznie sprawniej.

  Funkcja, która naprawdę pomaga klientom w prowadzeniu codziennej działalności to nowy „obiekt dokumentacji”. Użytkownicy mogą teraz zaznaczać interesujące ich punkty w zeskanowanych danych, dodawać komentarze i załączać dowolne dokumenty. Umożliwia to rozbudowę chmury punktów o dodatkowe informacje za pomocą hiperłączy.

  Ponadto, odświeżona zaawansowana funkcja Quick View oferuje wszystkie narzędzia do obróbki danych uzyskanych za pomocą  skanowania w naturalnej wizualizacji 360°.

  Nowa wersja posiada udoskonalony interfejs użytkownika o lepszej strukturze menu, okna w formie zakładek i nowe ramki narzędziowe. Dzięki temu użytkownicy mogą bardziej intuicyjnie korzystać z programu, szybciej ucząc się jego obsługi, a jednocześnie uzyskując większą wydajność.

  SCENE 4.7 to oprogramowanie do obróbki skanów dla skanerów laserowych FARO. Oprogramowanie SCENE jest dostarczane bezpłatnie z każdym skanerem laserowym FARO.

  Osoby, które już korzystają z oprogramowania SCENE w wersji 4.X otrzymają bezpłatną aktualizację.