Nawigacje MaxCom z AutoMapą!

Producenci AutoMapy oraz MaxCom Sp. z o.o., producent i dystrybutor urządzeń nawigacyjnych MaxCom podpisali umowę, na mocy której wybrane nawigacje GPS firmy MaxCom sprzedawane będą z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

AutoMapa jest niezmiennie od 6 już lat najpopularniejszym i najchętniej kupowanym przez klientów systemem nawigacji w Polsce. Teraz, dzięki współpracy z firmą MaxCom, klienci szukający dobrej nawigacji będą mogli rownież doświadczyć, jak ważne są dobre i dokładne mapy będące sercem nawigacji.

Cieszymy się z faktu, że MaxCom dołączył do grona partnerów AutoMapy. Mamy nadzieję, że urządzenia tej firmy w połączeniu z oprogramowaniem AutoMapa stanowić będą doskonałą ofertę dla klientów poszukujących zestawów GPS – stwierdził Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

MaxCom to wiodący producent aparatów telefonicznych i krótkofalówek PMR w Europie Centralnej z ponad 15 letnią historią rynkową. Od 2007 roku jest również producentem urządzeń PND do nawigacji GPS. Obecnie w ofercie znajdują się 3 modele 3,5” oraz 2 modele 4,3”. W pierwszym kwartale 2009 roku wprowadzimy do sprzedaży 3 kolejne modele PND GPS odznaczające się innowacyjnym designem i funkcjami.

Pierwszym urządzeniem MaxCom z AutoMapą będzie model MaxCom 431 z wyświetlaczem o przekątnej 4,3”. Kolejne produkty z rodziny PND z zainstalowaną AutoMapą, pojawią się na rynku w pierwszym kwartale 2009r.

Szczegółowe informacje na temat systemu nawigacji AutoMapa znajdują się pod adresem www.AutoMapa.pl