Na każdą kieszeń! Nowa wkrętarka Skila model 2436

  Wkręcanie nie musi być czasochłonne, uciążliwe czy kosztowne. Wystarczy domową skrzynkę narzędziową wyposażyć w nową wkrętarkę Skila (model 2436), która jest mała, poręczna, łatwa w obsłudze i wydajna. Można ją mieć zawsze pod ręką, gdyż mieści się w każdej kieszeni.

  Wkrętarka to jedno z podstawowych urządzeń, które wykorzystujemy do różnorodnych prac remontowych w domu i wokół niego. Osoby, które wykonują prace montażowe docenią kompaktową budowę, prostą i komfortową obsługę nowej wkrętarki Skila 2436 (3,6 V). Jej dodatkowym atutem jest przystępna cena.

  Warto podkreślić, iż oprócz wygodnego w obsłudze włącznika oraz przełącznika kierunków obrotów, narzędzie posiada automatyczną blokadę wrzeciona. Blokada umożliwia użycie dodatkowej siły ręcznej, np. w razie konieczności dokręcenia wkrętu. Poza tym uchwyt 1 cala, rozszerza wszechstronność wkrętarki, oferując możliwość stosowania wielu końcówek standardowych, specjalistycznych, kluczy nasadowych, czy wierteł z chwytem sześciokątnym.

  Nowa wkrętarka dostępna jest w dwóch wersjach. Wersja podstawowa, w opakowaniu kartonowym, posiada magnetyczny uchwyt oraz po jednej końcówce do wkręcania wkrętów z rowkiem podłużnym i rowkiem krzyżowym. Rozszerzona wersja, w walizce, zawiera 35 końcówek wkręcających i akcesoriów, m.in. końcówki do wkręcania wkrętów z rowkiem podłużnym, krzyżowym, Pozidriv, Torx, do śrub z łbem sześciokątnym, a także wiertła, klucze nasadowe i przedłużki.

  Sugerowana cena brutto (luty 2009) wkrętarki Skila 2436 (wersja podstawowa) – 119 zł

  Więcej informacji: www.bosch.pl