Najlepsze oferty na rynku urządzeń technicznych, czerwiec 2008

  ELEKTRONIKA

  Przekaźnik serii J112 firmy CIT

  Wysoka czułość, ultra cienki do ciasnej zabudowy

  Subminiaturowy przekaźnik serii J112 o wymiarach 20,2 x 5,3 x 12,8 mm przeznaczony do montażu o ciasnej zabudowie posiada wartość znamionową 0,12 W i oferuje rozmieszczenie SPST normalnie otwartych styków. Dostępne są dwie konfiguracje rozmieszczenia styków: J112 gwarantuje 5,08 mm odstęp pomiędzy końcowym układem styków funkcji przełącznika, natomiast J112K oferuje odstęp 7,62 mm. Produkt ten odporny na wstrząsy i wibracje dostępny jest w wersji o obciążeniu rezystancyjnym 5A/250V ac lub 5A/30V dc z opcją sześciu różnych cewek od 5-24V dc.

  CIT Relay and Switch 

  MATERIAŁY

  Model B-310 firmy Orbitform

  Jedna tona nacisku na głowice o średnicy ø8 mm

  Urządzenie mocujące B-310 to połączenie mocy i precyzji. Urządzenie dostępne z funkcją monitorowania i kontroli procesu w czasie rzeczywistym kształtuje orbitalnie części do średnicy ø 7,9 mm lub równoważny obszar w kształcie rury, kwadratu czy o jakimkolwiek innym kształcie.

  Orbitform 

  CZUJNIKI

  Ultraminiaturowe śruby kulkowe firmy Steinmeyer

  Dostępne w wersji ze stali nierdzewnej

  ULTRAMINIATUROWE śruby kulkowe produkowane są ze stali nierdzewnej z serii 400, hartowanej i dokładnie szlifowanej zgodnie z tolerancjami ISO od T0-T5. Śruby te dostępne są o średnicy ø 3 mm i skoku 0,5 lub 1 mm, mogą być wyposażone w jeden z czterech rodzajów nakrętek kulkowych, z lub bez obciążenia wstępnego, mogą one również wykorzystywać wewnętrzne kanały powrotne dla kulek zamiast zewnętrznych przewodów, co umożliwia ciągłość działania jak i cichość pracy.

  Steinmeyer 

  Suwak jednoosiowy firmy Misumi

  208 możliwości konfiguracji

  Suwak jednoosiowy firmy MISUMI o profilowanej aluminiowej podstawie oferowany jest z możliwością 208 różnych konfiguracji. Istnieje możliwość wyboru średnicy oraz skoku walcowanej śruby kulkowej jak również szerokości i długości podstawy aluminiowej, co sprawia, że suwaki te stają się produktem o najszerszej gamie konfiguracji.

  MISUMI USA 

  HYDRAULIKA

  Całkiem nowy katalog firmy Clippard

  Katalog dla aplikacji naukowych

  Nowy katalog dla zastosowań naukowych firmy Clippard obejmuje takie dziedziny jak medycyna, farmaceutyka, analityka, dentystyka, jak i wiele innych. Wśród produktów można wyróżnić zawory elektroniczne, jednokierunkowe, kontrolne, proporcjonalne jak i regulatory, armaturę, przewody rurowe i wiele innych.

  Clippard Instrument Lab. 

  Siłowniki obrotowe SKF

  Zapewniają precyzję ruchu w małej obudowie

  Siłowniki obrotowe SKF zaprojektowane są tak, aby zapewnić ruch rotacyjny. Siłowniki obrotowe mogą być zarówno szybkie jak i wolne. Możliwości siłowników obrotowych umożliwiają im funkcjonowanie zarówno w ciężkich jak i łatwych warunkach pracy, w skomplikowanych jak i prostych układach.

  SKF USA