Grafika w 3D dla inżynierów

  PNY Quadro® FX 540 to nowoczesna karta graficzna dedykowana użytkownikom programów inżynierskich, komputerowego wspomagania projektowania i wizualizacji naukowych

  Jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wchodzą w świat profesjonalnej grafiki 3D: atrakcyjna cena idzie w parze z jakością, precyzją i możliwością programowania dostępnymi do tej pory w „większych” modelach Quadro® FX, do tego oferuje zaskakująco dobrą wydajność. Już tutaj standardem jest 128-bitowa precyzja koloru, 12-bitowa precyzja subpikseli i innowacyjne zarządzanie pamięcią. Wypróbowany, zunifikowany sterownik firmy NVIDIA® oraz duża liczba certyfikacji producentów programów gwarantują pracę bez przeszkód ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami CAD.

  Dzięki karcie PNY Quadro® FX 540 użytkownicy stacji roboczych z niewielkim budżetem mogą już teraz pozwolić sobie na w pełni profesjonalne rozwiązanie graficzne.

  Dane techniczne i osiągi:

  • szyna: x16 PCI Express,
  • pamięć: 128MB DDR SDRAM o przepustowości 8,8 GB/s,
  • wyjścia – DVI-I, VGA, HDTV wraz jednoczesną obsługą dwóch monitorów,
  • sprzętowe wsparcie dla OpenGL 1.5 i DirectX 9.0.

  Karta graficzna PNY Quadro® FX 540 doskonale sprawdza się we współpracy z takimi programami do projektowania dla inżynierów jak: Autodesk Inventor, CATIA, Pro/ENGINEER, Solid Edge, SolidWorks, Unigraphics. Karty graficzne PNY Quadro® FX sprzedawane są przez firmę Servodata Elektronik sp. z o.o. oraz firmy specjalizujące się w montażu komputerów PC dla zastosowań inżynierskich.

  www.servodata.com.pl

  e-mail: servodata@servodata.com.pl