Eurotool po raz 11

    Te targi znane są jako jedyna w Polsce – poza poznańskim salonem Mach-Tool – targowa prezentacja pełnego asortymentu obrabiarek oraz narzędzi i urządzeń technologicznych podczas pracy. Kolejna edycja już w dniach 4–6.10.2006 r.

    W ubiegłorocznej, jubileuszowej edycji targów, ponad dwustu wystawców reprezentowało 500 producentów z całego świata, a powierzchnia ekspozycji wzrosła do 4312 m2 netto (wzrost o ok.26% w porównaniu do EUROTOOL 2004).

    W październiku 2005 r. 10. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL odwiedziło na nowych terenach wystawowych ponad 5600 specjalistów.

    Krakowska impreza to robocze spotkanie wystawców z potencjalnymi nabywcami; organizatorzy szczególny nacisk kładą na dotarcie z informacją o targach do zainteresowanych profesjonalistów w całym kraju – promując EUROTOOL poprzez prasę, radio, TV i kilkanaście tysięcy imiennych zaproszeń. System prerejestracji gości ma ułatwić zwiedzającym organizację pobytu na targach, a wystawcom pozwoli na wcześniejszą orientację w zainteresowaniach klientów.

    Złote Wawelskie Smoki czekają na najlepsze targowe produkty!