Elfa Distrelec podpisała umowę z marką Torex, specjalistą w zakresie układów scalonych niskiej mocy

Distrelec Group, do której należy Elfa Distrelec, z siedzibami w Manchesterze (Wielka Brytania) i Nänikon (Szwajcaria) – czołowy europejski dystrybutor elektroniki i komponentów elektronicznych, rozszerza swoje portfolio o japońskiego specjalistę układów scalonych małej mocy. Współpraca ta dodatkowo wzmacnia szeroką ofertę produktową firmy.

Torex to profesjonalna grupa specjalizująca się w opracowywaniu analogowych układów scalonych CMOS. Oferowane przez markę komponenty charakteryzują się niskim poborem mocy, zajmują niewiele miejsca i stanowią wszechstronne rozwiązanie do zastosowań między innymi w przemyśle, automatyce, pojazdach elektrycznych, IoT i urządzeniach ubieralnych.

W ciągu ostatnich kilku tygodni w sklepie internetowym Elfy Distrelec pojawiło się 395 różnych produktów Torex. Klienci mogą już teraz składać zamówienia online na rozmaite dyskretne półprzewodniki i układy scalone: mikro konwertery DC/DC, regulatory napięcia LDO i przełączniki dystrybucji mocy.

„To świetna wiadomość zarówno dla Elfy Distrelec, jak i marki Torex” – mówi Lucy Henshaw, menedżerka produktu z zakresu półprzewodników, komponentów pasywnych i optoelektroniki w Elfie Distrelec. „To dobre rozwiązanie pod względem komercyjnym i cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować europejskiemu rynkowi szereg wysokiej jakości rozwiązań półprzewodnikowych o niskim poborze mocy w atrakcyjnej cenie”.

Więcej informacji o Elfie Distrelec i szerokim portfolio produktów, oferowanym przez firmę można znaleźć na stronie  www.elfadistrelec.pl.