Drodzy Czytelnicy

  Nie zamierzamy pisać, że z prawdziwą satysfakcją oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer nowego magazynu skierowanego do inżynierów projektantów zatrudnionych w branży OEM. Nie powołamy się na jego korzenie sięgające w Stanach Zjednoczonych pierwszych lat po II wojnie światowej. Nie będziemy wyliczać, co znajdziecie na jego łamach.

  Zza oceanu: w czerwcu ubiegłego roku Design News został nagrodzony Złotym Medalem za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie zorganizowanym przez Amerykańskie Stowarzyszenie Wydawców Prasy Branżowej (ASBPE). Nagrodę przyznano m.in. za zupełnie nową szatę gra. czną pisma, która zrewolucjonizowała rynek czasopism branży inżynieryjnej.

  Za zmianę wyglądu odpowiadał Joe Heroin, odpowiedzialny za modernizację wielu czasopism, m.in. znanego także na polskim rynku Men’s Health.

  – Otrzymanie z rąk ASBPE takiego wyróżnienia dla naszego magazynu to prawdziwy zaszczyt – powiedziała Karen Auguston Field, redaktor naczelna amerykańskiej edycji. – Czytelnicy już wcześniej udowodnili nam, jak bardzo związani są z naszym tytułem. Teraz, dzięki zwierzchnictwu naszego dyrektora artystycznego, Chucka Mackeya, otrzymają tę samą doskonałą treść oczekiwaną od Design News, ale w unikatowej i przyjaznej dla odbiorców formie, która pozwoli im uzyskać szybki dostęp do informacji o kluczowym dla nich znaczeniu.

  Mając na swoim koncie więcej nagród niż jakikolwiek magazyn poświęcony innowacjom w inżynierii, Design News jest liderem pod względem jakości wydawniczej i liczby czytelników. Jak zostanie przyjęta przygotowywana przez nasz zespół redakcyjny edycja polska, czas pokaże. Mamy nadzieję, że w pierwszym numerze znajdą Państwo wiele przydatnych informacji.

  A gdy sukces zza oceanu stanie się także naszym udziałem, z czystym sumieniem będziemy mogli napisać: “z prawdziwą satysfakcją”…

  Czego sobie i Państwu życzymy