Do zobaczenia we wrześniu

  Spotykamy się ostatni raz przed letnim okresem urlopowym – i przypadającą na te miesiące naszą przerwą wydawniczą. Spotykamy się ostatni raz także w dotychczasowym cyklu wydawniczym. Od września Design News będzie trafiać do Państwa rąk co miesiąc. Czeka nas wiele pracy, ale mając oparcie w Was – naszych Czytelnikach, powinniśmy sprostać Państwa oczekiwaniom.

  W tym numerze rozpoczynamy cykl raportów. Dynamika rozwoju przemysłu tworzyw sztucznych, a także jedne z największych w tej części Europy kieleckie targi poświęcone tej branży, skłoniły nas do podjęcia próby dokonania oceny ogólnej sytuacji na polskim rynku “plastików”, a także przedstawienia przykładów bogatej oferty producentów i liczących się importerów.

  A we wrześniu, zapowiadany w poprzednim numerze, raport poświęcony oprogramowaniu dla inżynierów projektantów. Wybór takiego właśnie tematu wrześniowego opracowania to nasza odpowiedź na napływające w ankietach prośby o informacje, opracowania i porady dotyczące CAD, CAM, FEA i pokrewnych. Oczywiście, tematyka ta będzie obecna w każdym wydaniu naszego miesięcznika.

  Skoro o ankietach mowa, to znaleźliśmy miejsce na próbę przedstawienia portretu naszego odbiorcy. Duża liczba napływających od Państwa zgłoszeń bezpłatnej prenumeraty pozwoliła nam na podsumowanie pierwszych wyników badań ankietowych. Wszystko wskazuje na to, iż docieramy tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. I mamy nadzieję, że tak będzie nadal.

  Życząc miłej lektury

  I aktywnego wypoczynku

  W imieniu zespołu

  Maciej Stanisławski

  sekretarz redakcji