CNS Solutions: Wrzesień miesiącem PDM

Firma CNS Solutions przygotowała kilka wydarzeń we wrześniu i październiku związanych z systemem SolidWorks Enterprise PDM.

SolidWorks Enterprise PDM to system klasy PDM, który usprawnia organizację, kontrolę i wydajność pracy w firmie przy niższym w perspektywie czasu całkowitym koszcie posiadania aplikacji (TCO – Total Cost of Ownership). Akcja „Wrzesień miesiącem PDM” ma charakter przede wszystkim edukacyjny.

6 października 2011 r. o godz. 10.00 odbędzie się webinar „SolidWorks Enterprise PDM – jakie korzyści przyniesie w mojej firmie?” – możliwość zadawania pytań podczas odbywających się na żywo prezentacji systemu oraz dyskusja na temat funkcji istotnych z perspektywy własnej firmy.

Głównym punktem akcji będzie bezpłatne seminarium 27 września 2011 r. w Warszawie, przygotowane specjalnie dla osób, które do tej pory nie miały styczności z systemem SolidWorks Enterprise PDM. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną przypadki użycia rozwiązania PDM oraz łatwość wdrożenia podstawowych funkcji, takich jak obieg dokumentów w dziale konstrukcyjnym czy mechanizm ofertowania.

Rejestracja na http://www.cns.pl