Blisko 1000 osób na PROCAD EXPO 2008

XVI Ogólnopolska Wystawa Użytkowników Systemów CAD już za nami…

W dniu 16 maja odbyła się XVI Ogólnopolska Wystawa Użytkowników Systemów CAD – PROCAD EXPO, znana do tej pory jako DYBY-Expo, ogólnopolskie forum dla użytkowników i sympatyków komputerowych systemów wspomagania projektowania (CAD). Imprezę organizowaną przez PROCAD SA – jednego z największych w Polsce dostawców systemów CAD/CAM/GIS – odwiedziło blisko 1000 gości!

Duże zainteresowanie warsztatami adresowanymi do inżynierów i projektantów wynikało z możliwości poznania i przetestowania najnowszych systemów wspomagających projektowanie z rodziny Autodesk 2009. Ponadto, podczas wystawy PROCAD EXPO odbywały się seminaria związane z różnymi gałęziami przemysłu.

W części wystawowej PROCAD EXPO 2008 przedstawiono szereg urządzeń wspomagających pracę biura projektowego: począwszy od ploterów i skanerów wielkoformatowych (HP i Colortrack), a na składarkach do dokumentacji technicznej i tabletach LCD do modelowania w 3D kończąc.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także salon Wirtualnej Rzeczywistości i Grafiki 3D. Projekcje stereoskopowe i demonstracja możliwości pracy w najnowszych systemach grafiki 3D zgromadziły niejednokrotnie kilkadziesiąt osób na widowni.

Imprezę zakończyły występy kabaretu LIMO. Organizator (PROCAD SA) zapowiedział kolejną imprezę z cyklu PROCAD EXPO już za rok.