Bentley Systems’ V8i wspiera myszki 3D firmy 3Dconnexion

    Wielokrotnie nagradzane myszki 3D firmy 3Dconnexion oferują architektom i inżynierom projektowym ulepszony styl pracy w nowym programie MicroStation V8i

    3Dconnexion ogłosiła dzisiaj, że produkowane przez nią myszki 3D są już wspierane przez grupę aplikacji Bentley Systems’ V8i. W grupie znajdują się: MicroStation V8i, MicroStation PowerDraft V8i oraz Bentley View V8i. Myszki 3D firmy 3Dconnexion integrują się płynnie z najnowszymi funkcjami programu V8i, włączając w to projektowanie koncepcyjne i widoki dynamiczne oraz wnoszą nowe możliwości do bardziej intuicyjnej interakcji i kontroli. V8i wspiera produkty 3Dconnexion na systemach Windows® XP i Vista®.

    Myszki 3D firmy 3Dconnexion dopełniają portfolio V8i, którego głównym celem jest zapewnienie wyraźnych usprawnień pracy dla intuicyjnego projektowania, nieprzerwanej interakcji oraz lepszych osiągnięć projektowych – twierdzi Joe Croser, Dyrektor ds Marketingu Światowego w firmie Bentley Systems. Dzięki interfejsowi spójnemu dla różnych aplikacji w grupie V8i, myszki 3D oferują prostą i naturalną nawigację kompleksowych projektów infrastrukturalnych.

    W ramach nowego projektowego narzędzia koncepcyjnego platformy V8i, architekci i inżynierowie projektowi mogą w prosty sposób używać myszek 3D firmy 3Dconnexion do przesuwania, przybliżania, oddalania i obracania obiektów w celu przeglądania złożonych powierzchni i brył w ramach procesu modelowania form. Użytkownicy mogą także z łatwością przemieszczać się wewnątrz scen dzięki funkcji widoków dynamicznych w celu składania elementów i mapowania struktur z aktywnymi widokami modelu, tworząc realistyczne fotografie modeli bez konieczności przerywania pracy w celu wybrania komendy z klawiatury.

    3Dconnexion dostarcza na rynek zaawansowane i przystępne cenowo myszki 3D, które wspierane są aktualnie przez ponad 130 największych aplikacji 3D, włączając w to Adobe® Photoshop® CS3 Extended i Acrobat® 3D, CATIA, Google Earth™ i SketchUp®, Microsoft® Virtual Earth™, NX™, Pro/ENGINEER®, Second Life Grid® Platform, SolidWorks® oraz wszystkie najważniejsze aplikacje 3D CAD. Kompletna lista programów wpieranych przez 3Dconnexion znajduje się na stronie www.3dconnexion.com/solutions/cad/all_sup_app.php